Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Nowym Dworze Mazowieckim

Przejście do sekcji:

Przejście do sekcji

Treść strony - Laboratoria przyszłości

 • robot z lego

Podsumowanie marcowych i kwietniowych działań realizowanych w ramach programu Laboratoria Przyszłości

#LaboratoriaPrzyszłości  #LaboratoriaPrzyszlosci
W marcu i kwietniu uczniowie naszej szkoły realizowali zajęcia przy użyciu sprzętu zakupionego w ramach projektu Laboratoria Przyszłości.
 • wydruki 3d

Podsumowanie styczniowych i lutowych działań realizowanych w ramach programu Laboratoria Przyszłości

#LaboratoriaPrzyszłości  #LaboratoriaPrzyszlosci
W styczniu i lutym uczniowie naszej szkoły realizowali zajęcia przy użyciu sprzętu zakupionego w ramach projektu Laboratoria Przyszłości.
 • modele z Lego

Podsumowanie listopadowych i grudniowych działań realizowanych w ramach programu Laboratoria Przyszłości

#LaboratoriaPrzyszłości  #LaboratoriaPrzyszlosci
W listopadzie i grudniu uczniowie naszej szkoły realizowali zajęcia przy użyciu sprzętu zakupionego w ramach projektu Laboratoria Przyszłości.
 • Uczniowie podczas warsztatów Mobilnych Laboratoriów...

Mobilne Laboratoria Przyszłości

W dniu 29 listopada naszą szkołę odwiedziły Mobilne Laboratoria Przyszłości, w ramach których, dla uczniów z oddziałów 4-6, edukatorzy przeprowadzili warsztaty z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Zajęcia poruszały tematykę związaną z drukiem 3d i wirtualną rzeczywistością.
 • Uczniowie budują i programują Lego

Podsumowanie wrześniowych i październikowych działań w ramach programu Laboratoria Przyszłości

#LaboratoriaPrzyszłości  #LaboratoriaPrzyszlosci
We wrześniu i październiku uczniowie naszej szkoły realizowali zajęcia przy użyciu sprzętu zakupionego w ramach projektu Laboratoria Przyszłości.
 • Gogle vr

Podsumowanie czerwcowych działań realizowanych w ramach programu Laboratoria Przyszłości

#LaboratoriaPrzyszłości #LaboratoriaPrzyszlosci
W czerwcu uczniowie naszej szkoły realizowali zajęcia przy użyciu sprzętu zakupionego w ramach projektu Laboratoria Przyszłości. Starsi uczniowie projektowali i drukowali własne projekty na drukarkach 3d. Odbyły się zajęcia, na których wykorzystano wydrukowane modele. Młodsi uczniowie doskonalili umiejętności budowania i programowania modeli z klocków Lego Education Spike Prime i Essential.
 • lego

Podsumowanie majowych działań realizowanych w ramach programu Laboratoria Przyszłości

#LaboratoriaPrzyszłości #LaboratoriaPrzyszlosci
W maju uczniowie naszej szkoły realizowali zajęcia przy użyciu sprzętu zakupionego w ramach projektu Laboratoria Przyszłości.
 • lego

Podsumowanie kwietniowych działań realizowanych w ramach programu Laboratoria Przyszłości

#LaboratoriaPrzyszłości #LaboratoriaPrzyszlosci
W kwietniu uczniowie naszej szkoły realizowali zajęcia przy użyciu sprzętu zakupionego w ramach projektu Laboratoria Przyszłości. Starsi uczniowie projektowali i drukowali własne projekty na drukarkach 3d.
 • uczniowie z drukiem 3d

Podsumowanie marcowych działań realizowanych w ramach programu Laboratoria Przyszłości

#LaboratoriaPrzyszłości #LaboratoriaPrzyszlosci

W marcu uczniowie naszej szkoły realizowali zajęcia przy użyciu sprzętu zakupionego w ramach projektu Laboratoria Przyszłości. Starsi uczniowie poznawali tajniki druku 3d: projektowali i drukowali własne projekty.
 • Uczniowie budują roboty z lego

Podsumowanie lutowych działań realizowanych w ramach programu Laboratoria Przyszłości

#LaboratoriaPrzyszłości  #LaboratoriaPrzyszlosci

Luty, to kolejny miesiąc, w którym uczniowie naszej szkoły brali udział w zajęciach, na których był wykorzystywany sprzęt zakupiony w ramach projektu Laboratoria Przyszłości.
 • uczniowie tworzą projekty

Podsumowanie styczniowych działań realizowanych w ramach programu Laboratoria Przyszłości

#LaboratoriaPrzyszłości  #LaboratoriaPrzyszlosci

W styczniu uczniowie naszej szkoły używali sprzętu zakupionego w ramach projektu Laboratoria Przyszłości na różnych zajęciach. Na lekcjach informatyki i zajęciach rozwijających kreatywność doskonalili umiejętności projektowania i obsług drukarki 3d oraz umiejętności budowania i programowania modeli z klocków Lego Education Spike Prime i Essential.
 • choinka z ozdobami 3d

Podsumowanie grudniowych działań realizowanych w ramach programu Laboratoria Przyszłości

#LaboratoriaPrzyszłości  #LaboratoriaPrzyszlosci

W grudniu uczniowie naszej szkoły realizowali zajęcia przy użyciu sprzętu zakupionego w ramach projektu Laboratoria Przyszłości. Starsi uczniowie poznawali tajniki druku 3d, stworzyli i wydrukowali swoje pierwsze projekty oraz ozdoby świąteczne, którymi udekorowali choinkę.
 • uczniowie podczas programowania

Podsumowanie listopadowych działań realizowanych w ramach programu Laboratoria Przyszłości

#LaboratoriaPrzyszłości  #LaboratoriaPrzyszlosci
W listopadzie uczniowie naszej szkoły realizowali zajęcia przy użyciu sprzętu zakupionego w ramach projektu Laboratoria Przyszłości. Starsi uczniowie poznawali tajniki druku 3d i wydrukowali pomoce, które posłużą m.in. na lekcjach matematyki, biologii czy chemii. Młodsi uczniowie doskonalili umiejętności budowania i programowania modeli z klocków Lego Education Spike Prime i Essential.
 • uczniowie przentują wydruki 3d

Podsumowanie październikowych działań realizowanych w ramach programu Laboratoria Przyszłości

#LaboratoriaPrzyszłości  #LaboratoriaPrzyszlosci
W październiku uczniowie naszej szkoły realizowali zajęcia przy użyciu sprzętu zakupionego w ramach projektu Laboratoria Przyszłości. Na lekcjach biologii tworzyli i oglądali preparaty w nowych mikroskopach. Poza tym uczyli się m.in. o budowie komórki, mitozie czy układzie kostnym człowieka przy użyciu modeli 3d wydrukowanych na lekcjach informatyki.
 • Uczniowie budują pierwsze konstrukcje z klocków Lego Spike

Podsumowanie wrześniowych działań realizowanych w ramach programu Laboratoria Przyszłości

We wrześniu uczniowie naszej szkoły zaczęli realizować zajęcia przy użyciu sprzętu zakupionego w ramach projektu Laboratoria Przyszłości. Na lekcjach biologii tworzyli i oglądali preparaty w nowych mikroskopach. W czasie lekcji informatyki poznawali technologię druku 3d i brali udział w drukowaniu pierwszych projektów. Na zajęciach dodatkowych uczyli się programowania za pomocą zestawów Lego Education Spike Prime i Essential.  
 • logo-Laboratoria_Przyszłości_poziom_kolor (1)

Laboratoria przyszłości w naszej szkole

Nasza szkoła pod koniec 2021 r. wystąpiła z wnioskiem o wsparcie finansowe w ramach programu Laboratoria Przyszłości. Program Laboratoria Przyszłości jest inicjatywą edukacyjną. Projekt ma na celu unowocześnić szkoły tak, aby zajęcia prowadzone w nich były angażujące i ciekawe dla uczniów. Lekcje mają pomagać uczniom w odkrywaniu ich talentów.