Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Nowym Dworze Mazowieckim

Przejście do sekcji

Treść strony - Akcje

• EkoWalentynki 2023 plakat

EkoWalentynki 2023- czyli kochamy recykling!

Rozpoczęły się przygotowania do kolejnej edycji akcji EkoWalentynki 2023. #EkoWalentynki to ogólnopolska akcja edukacyjna realizowana od 2010 roku, której celem jest promocja selektywnej zbiórki i recyklingu zużytych baterii oraz zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego.
W dniu 10 lutego 2023 roku zainaugurujemy naszą akcję rozdając lizaki w kształcie serca, a to wszystko w zamian za przynoszone zużyte baterie oraz drobny zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny.
  • plakat

ZBIÓRKA DARÓW DLA KOTÓW

Mili Państwo!

SKW postanowiło wesprzeć akcję, której celem jest ZBIÓRKA DARÓW DLA KOTÓW.

Akcja trwa od 16.01.2023 r. (poniedziałek) do 7.02.2023 r. (wtorek).

KIERMASZ WALENTYNKOWY

Drodzy Uczniowie, Mili Państwo,

Na początku lutego 2023 r. SKW chciałoby zorganizować KIERMASZ WALENTYNKOWY.
Pieniądze z kiermaszu przeznaczymy na naklejki podłogowe do szkoły.  W związku z tym zwracamy się z prośbą do naszych Uczniów i do Państwa - Rodziców i Opiekunów.
  • Kopia ZBIÓRKA DARÓW DLA PSIAKÓW(1)
  • Screenshot_20221208-000307_Drive

„POMÓŻMY SPAKOWAĆ FANTY”

SKW zaprasza do udziału w kolejnej odsłonie akcji „POMÓŻMY SPAKOWAĆ FANTY”.
Co zbieramy? Folię bąbelkową (nową w arkuszach lub używaną czystą).
Kiedy zbieramy? 1 - 21 grudnia 2022 r.
  • plakat akcji

XII Bożonarodzeniowa Paczka dla Bohatera

Drodzy Uczniowie, Mili Państwo, przed nami kolejna akcja. SKW postanowiło przyłączyć się do XII Bożonarodzeniowej Paczki dla Bohatera.
OD 1. GRUDNIA (CZWARTEK) DO 8. GRUDNIA (CZWARTEK) W NASZEJ SZKOLE BĘDZIE TRWAŁA ZBIÓRKA PRODUKTÓW ŻYWNOŚCIOWYCH Z DŁUGIM TERMINEM WAŻNOŚCI ORAZ ARTYKUŁÓW CHEMICZNYCH.
  • Zapalenie zniczy na grobach poległych żołnierzy 2

Udział w akcji - #SzkołaPamięta

Dnia 21 listopada 2022 r. uczniowie klasy 4B wraz z opiekunami wybrali się na spacer ulicami naszego miasta, w ramach wycieczki - Poznajemy nasze miasto - Szkoła pamięta. Wycieczka miała na celu zapoznanie z historią miasta - naszej małej ojczyzny.
  • Klasa 2e Austria

Świętujemy Europejski Dzień Języków

W dniu 26 września 2022r. świętowaliśmy w naszej szkole Europejski Dzień Języków, który został zorganizowany przez nauczycieli języka angielskiego: Katarzynę Domeradzką oraz Ewę Gawlińską. Nauczyciele języka angielskiego i niemieckiego przeprowadzili lekcje nt. nauki i popularności języków obcych.