Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Nowym Dworze Mazowieckim

Przejście do sekcji:

Przejście do sekcji

Treść strony - Godzina dostępności nauczycieli

GODZINA DOSTĘPNOŚCI NAUCZYCIELI SP7

Lp.

nazwisko i imię nauczyciela

 termin i miejsce

1.     

Alfut Monika

piątek 13.00-14.00 sala 126

2.     

Baran Dorota

czwartek 8.45-9.45 pokój n-lski

3.     

Bieńkowska Irmina

poniedziałek 7.15-8.15 sekretariat

4.     

Bruzda Marta

piątek 15.40-16.40 sala 7 Młodzieżowa 3

5.     

Czarnohuz Daniel

Piątek 14.00-15.00 hala Młodzieżowa 3

6.     

Danek Monika

piątek 15.40-16.40 sala 3 Młodzieżowa 3

7.     

Dębowska Monika

środa 7.00-8.00 sala 113

8.     

Dobruk Katarzyna

czwartek 9.40-10.40 sala 132

9.     

Dobrzyńska Krystyna

środa 13.00-14.00 świetlica

10.  

Domeradzka Katarzyna

czwartek 15.40-16.40 sala 202

11.  

Drewnowski Andrzej

środa 15.40-16.40 hala Młodzieżowa 3

12.  

Dryblak Anna

wtorek 9.40-10.40 sala 36

13.  

Duch Grażyna

czwartek15.40-16.40 sala 114

14.  

Dudar Anna

środa 13.40-14.40 sala 37

15.  

Dwojak Anna

wtorek 9.35-10.35 pokój n-lski

16.  

Dzienia Joanna

poniedziałek 14.45-15.45 sala 225

17.  

Franczak Mirosława

czwartek 12.40-13.40 sala 132

18.  

Gawlińska Ewa

poniedziałek 15.40-16.40 sala 202

19.  

Gmurzyńska Beata

piątek 7.00-8.00 sala 216

20.  

Golec Renata

poniedziałek 8.15-9.15 sala 225

21.  

Goliszek Sebastian

środa 14.44-15.55 sala 301

22.  

Grabowska Małgorzata

poniedziałek 7.55-8.55 pokój n-lski Młodzieżowa 3

23.  

Grodzicka Anna

piątek 14.00-15.00 pokój n-lski Młodzieżowa 3

24.  

Grzesiak Paulina

czwartek 7.00-8.00 sala 4 Młodzieżowa 3

25.  

Grzywacz Małgorzata

piątek 7.00-8.00 sala 209

26.  

Jankowska Mądry Agnieszka

wtorek 15.00-16.00 sala 19 Młodzieżowa 3

27.  

Józefowicz Marta

środa 10.00-11.00 świetlica

28.  

Kacperek Milena

czwartek 14.50-15.50 sala 217 co 2 tydzień
poniedziałek 8.45-9.45sala 214

29.  

Kamińska Urszula

poniedziałek 14.45-15.45 sala 225

30.  

Kardzis Paulina

wtorek 7.00-8.00 gabinet psych. Młodzieżowa 3

31.  

Kędzierska Ewa

środa 7.30-8.30 sala 22 Młodzieżowa 3

32.  

Kifonidis Marta

wtorek 9.40-10.40 sala 132

33.  

Kleniewski Rafał

czwartek 14.45-15.45 hala Młodzieżowa 3

34.  

Korzeniecka Anna

środa 15.45-16.45 sala 130

35.  

Kosińska Alina

wtorek 15.40-16.40 sala 302

36.  

Kozioł Małgorzata

piątek 7.45-8.45 pokój n-lski

37.  

Krajewska Marta

poniedziałek 15.00-16.00 biblioteka

38.  

Kruszewska Ilona

wtorek 12.55-13.55 pokój n-lski

39.  

Kulesza Małgorzata

czwartek 12.35-13.35 sala 36

40.  

Kurowska Emilia

poniedziałek 15.45-16.45 sala 21 Młodzieżowa 3

41.  

Lipiec Ewelina

piątek 8.50-9.50 sala 034

42.  

Lis Sebastian

wtorek 14.45-15.45 pokój n-lski Młodzieżowa 3

43.  

Lodzik Aneta

czwartek 12:55-13:55 sala 134

44.  

Łuszczewska Joanna

poniedziałek 13.50-14.50 sala 34

45.  

Maciak Magdalena

wtorek 13.40-14.40 sala 203

46.  

Maj Anna

wtorek 11.00-12.00 świetlica

47.  

Majcher Renata

piątek 16.00-17.00 sala 219

48.  

Majewska Beata

wtorek 14.45-15.45 pokój n-lski

49.  

Mariańska Sylwia

wtorek 11.00-12.00 sala 203

50.  

Matejek Karolina

poniedziałek 13.40-14.40 sala 119

51.  

Michalak Agnieszka

wtorek 17.00-18.00 pokój n-lski

52.  

Mikusek Małgorzata

środa 15.45-16.45 sala 33 Młodzieżowa 3

53.  

Miścikowski Przemysław

piątek 7.00-8.00 sala 29

54.  

Myśliwiec Magda

środa 7.15-8.15 pokój n-lskiMłodzieżowa 3

55.  

Nurczyńska Grażyna

wtorek 7.55-8.55 sala 036

56.  

Odrzywolska Anna

wtorek 7.30-8.30 hala Młodzieżowa 3

57.  

Olszewski Mateusz

poniedziałek  14.55-15.55 sala 29 Młodzieżowa 3

58.  

Opolska Anna

środa 15.00-16.00 świetlica

59.  

Ostrowski Artur

wtorek 14.45-15.45 sala 208

60.  

Paczkowska Anna

poniedziałek 15.40-16.40 sala 202

61.  

Panasiuk Agnieszka

wtorek 10.00-11.00 świetlica

62.  

Parol Joanna

wtorek 7.45-8.45 sala 214

63.  

Pawełas Małgorzata

piątek 8.00-9.00 sala 20 Młodzieżowa 3

64.  

Pawłowska Iweta

poniedziałek 11.00-12.00 świetlica

65.  

Pęksa Dorota

wtorek 14.45-15.45 gabinet pedag. Młodzieżowa 3

66.  

Pieczarka Iwona

czwartek 9.40-10.40 świetlica

67.  

Pietruszka Elżbieta

środa 15.50-16.50 sala 25 Młodzieżowa 3

68.  

Pikuła Elżbieta

wtorek 7.00-8.00 sala 217

69.  

Pindel Agnieszka

wtorek 11.00-12.00 sekretariat

70.  

Płocharczyk Rafał

czwartek 16.30-17.30 pokój n-lskiMłodzieżowa 3

71.  

Pocheć-Mordaka Aleksandra

środa 12.50-13.50 pokój n-lski

72.  

Przybyszewska Anna

poniedziałek 7.55-8.55 sala 217

73.  

Przygoda Dorota

poniedziałek 14.45-15.45 sala 34

74.  

Radwańska Ewelina

piątek 11.00-12.00 świetlica

75.  

Rączkowska Marta

środa 15.40-16.40 sala 20 Młodzieżowa 3

76.  

Rucińska Hanna

wtorek 15.40-16.40 sala 208

77.  

Ryńska –Pieluchowska Izabella

piątek 9.00-10.00 świetlica

78.  

Skuza Marlena

poniedziałek 7.45-8.45 sala 134

79.  

Stecyna Wojciech

czwartek 14.45-15.45 hala

80.  

Sternik Monika

piątek 7.45-8.45 sala 218

81.  

Strawa Justyna

poniedziałek 15.00-16.00 biblioteka Młodzieżowa 3

82.  

Szadkowski Tomasz

czwartek 13.45-14.45 sekretariat

83.  

Śliwińska Beata

poniedziałek 15.40-16.40 sala 202

84.  

Ślizowski Konrad

piątek 8.00-9.00 sala 030

85.  

Tańska-Wątkowska Iwona

czwartek 7.00-8.00 sala 3 Młodzieżowa 3

86.  

Tomaszewska Wanda

poniedziałek 13.40-14.40 sala 34

87.  

Tomczak Marzena

środa 12.45-13.45 sala 36

88.  

Tulin Cezary

piątek 7.00-8.00 pokój n-lski

89.  

Turadek Agnieszka

wtorek 7.00-8.00 pokój n-lskiMłodzieżowa 3

90.  

Tyczyński Mariusz

wtorek 12.40-13.40 hala

91.  

Walczuk Elżbieta

wtorek 7.00-8.00 sala 28 Młodzieżowa 3

92.  

Warchoł Anna

poniedziałek 13.40-14.40 sala 37

93.  

Wasilewska Katarzyna

czwartek 14.00-15.00 sala 125

94.  

Wesling Teresa

środa 10.45-11.45 sala 127

95.  

Wieczorek Paulina

środa 7.00-8.00 pokój n-lski Młodzieżowa 3

96.  

Wilczewska Justyna

poniedziałek 7.30-8.30 pokój n-lski Młodzieżowa 3

97.  

Wiśniewski Piotr

poniedziałek 7.00-8.00 sala 18 Młodzieżowa 3

98.  

Woźnicka-Żołądek Justyna

czwartek 7.00-8.00 sala 209

99.  

Wójcik Ewelina

poniedziałek 7.45-8.45 pokój n-lski Młodzieżowa 3

100.              

Wygnalska Elżbieta

poniedziałek 14.40-15.40 sala 219