Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Nowym Dworze Mazowieckim

Treść strony - Aktualności

• NPRC 2.0

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025

Z przyjemnością informujemy, iż nasza Szkoła otrzymała wsparcie finansowe w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.
  • Spektakl ,,Czerwony Kapturek szuka księcia,,

Bibliofani na Dzień Dziecka

Z okazji Dnia Dziecka uczniowie z koła bibliotecznego "Bibliofani" przygotowali dla swych kolegów i koleżanek z klas trzecich i czwartych przedstawienie pt. "Czerwony Kapturek szuka księcia".
  • Zajęcia czytelnicze ''Baśnie świata''

Zajęcia czytelnicze - "BAŚNIE ŚWIATA"

Z okazji Ogólnopolskiego Dnia Głośnego Czytania w bibliotece odbyły się zajęcia czytelnicze, które rozpoczęły cykl spotkań z udziałem świetlików. Tym razem udamy się w magiczny świat baśni z różnych zakątków świata.

CZYTELNICTWO - NAJLEPSZA KLASA - WRZESIEŃ 2023

• Czytelnictwo klas 1 - 3 - wrzesień 2023
  • Czytelnictwo klas 4 - 6 - wrzesień 2023
  • Książka w kropki

Dzień Kropki w bibliotece

To święto, które ma zachęcać do kreatywności i zabawy. W naszej bibliotece obchody przebiegały pod hasłem "Każda kropka się liczy". Po raz kolejny tworzyliśmy wspólne dzieło! Tym razem - książka w kropki!

Wpłaty za zniszczone podręczniki

Wpłat należy dokonywać na konto:

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 Szkoła Podstawowa nr 7

Nowy Dwór Mazowiecki 05-101 Młodzieżowa 1

Nr rachunku: 23 8009 1062 0017 6952 2007 0002

(w uwagach powinno się znaleźć: imię i nazwisko dziecka, klasa, jaki podręcznik- przedmiot, nr części)

Wykaz cen podręczników poniżej: