Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Nowym Dworze Mazowieckim

Przejście do sekcji

Pozostałe treści serwisu

Treść strony - Konkursy

"1 z 9 - Ekologia z ochroną Środowiska"

W Zespole Szkolno-Przedszkolnym Nr 1 w Nowym Dworze Mazowieckim organizowany jest konkurs o tematyce poświęconej ekologii i ochronie środowiska. Zapraszamy do wzięcia udziału w tym przedsięwzięciu wyłącznie uczniów klas ósmych. Zakres konkursu obejmuje zagadnienia z biologii, geografii, ekologii i ochrony środowiska.
  • 151042227_1134852386975581_356703922870185023_n

Konkurs "Zapomniani polscy naukowcy i wynalazcy"

Zachęcamy uczniów klas VII i VIII do konkursu organizowanego przez Instytut Pamięci Narodowej pod honorowym patronatem Ministra Edukacji i Nauki pt. "Zapomniani polscy naukowcy i wynalazcy".

Więcej informacji na stronie: https://edukacja.ipn.gov.pl/edu/konkursy-i-projekty/zapomniani-polscy-nauko oraz u Pauliny Grzesiak.
  • Szkolny Konkurs Ekologiczny(1)

Szkolny konkurs ekologiczny "Oszczędzajmy wodę"

• Plakat konkursowy

Konkurs "woda w obiektywie"

• Praca konkursowa

Wystawa prac konkursowych „Mój las”

W listopadzie chętni uczniowie włączyli się do ogólnopolskiego konkursu „Mój las”, który jest organizowany przez Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Leśnictwa i Drzewnictwa oraz Zarząd Główny Liga Ochrony Przyrody.
  • Michalina S 6c

Wyniki konkursu „Barwy jesieni”

W ramach realizacji projektu edukacyjnego „EKO – SZKOŁA” odbył się szkolny konkurs fotograficzny „Barwy jesieni”.  Celem konkursu było dostrzeganie uroczych zakątków przyrody jesienią w swoim regionie.

Organizatorzy dziękują wszystkim uczestnikom za udział w konkursie, zaś zwycięzcom gratulują końcowych wyników.

SZKOLNY KONKURS FOTOGRAFICZNY „BARWY JESIENI”

Cele konkursu:

- poznanie piękna otaczającej przyrody jesienią
- rozwijanie zainteresowań fotografowaniem jako jednej z form spędzania czasu wolnego rodzica z dzieckiem
- wyrabianie wrażliwości na piękno przyrody
- dostrzeganie uroczych zakątków przyrody jesienią w swoim regionie.
  • logo_pl

Internetowy konkurs matematyczno-logiczny ARCYMISTRZ MNOŻENIA organizowany w ramach obchodów X Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia

Kolejny raz w naszej szkole organizujemy Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. W tym roku nowością jest konkurs internetowy, w którym mogą wziąć udział uczniowie, rodzice i nauczyciele. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu i zapraszamy wszystkich do spróbowania swoich sił w rozwiązywaniu łamigłówek.

Konkurs ogólnopolski „Mój las”

I grupa wiekowa klasy I-III temat: „Jestem opiekunem lasu”

II grupa wiekowa klasy IV-VI temat: „Piętra lasu i ich mieszkańcy”

III grupa wiekowa klasy VII -VII temat: „Rola wody w lesie”