Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Nowym Dworze Mazowieckim

Przejście do sekcji

Pozostałe treści serwisu

Treść strony - Konkursy

• Plakat z informacją o konkursie

Szkolny Konkurs Ekologiczny dla uczniów klas IV-VIII "Wiem jak segregować odpady!"

• Praca uczennicy

Wystawa prac plastycznych konkursu "Mój las"

W listopadzie zakończył się etap szkolny konkursu ogólnopolskiego "Mój las", który jest organizowany przez Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Leśnictwa i Drzewnictwa oraz Ligę Ochrony Przyrody. Uczestnictwo w konkursie "Mój las" miało na celu poszerzenie wiedzy przyrodniczo - ekologiczno - leśnej, promowanie walorów przyrodniczo - turystycznych polskich lasów oraz podejmowanie działań na rzecz ochrony środowiska.

Sukces uczniów w ogólnopolskim konkursie "Spotkanie z drzewem"

W dniu 10 października przypada Międzynarodowy Dzień Drzewa. Z tej okazji stowarzyszenie Ziemia i My – Centrum Edukacji Ekologicznej z siedzibą w Dąbrowie Górniczej ogłosiło konkurs ogólnopolski „Spotkanie z drzewem”.

Powiatowy Konkurs Poezji i Pieśni Patriotycznej

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Nowym Dworze Mazowieckim zaprasza uczniów klas IV – VIII szkół powiatu nowodworskiego (zgłoszonych przez nauczycieli) do udziału w Konkursie Poezji i Pieśni Patriotycznej, który odbędzie się w dniu  18 listopada 2021 roku o godz. 9.00  w Szkole Podstawowej nr 7 w Nowym Dworze Mazowieckim, ulica Młodzieżowa 3 (dawny budynek gimnazjum).
  • I miejsce

Wyniki szkolnego konkursu fotograficznego „Jesień w lesie”

W miesiącu październiku odbył się szkolny konkurs fotograficzny „Jesień w lesie”, którego celem było poznanie piękna lasu jesienią, rozwijanie zainteresowań fotografowaniem jako jednej z form spędzania czasu wolnego rodzica z dzieckiem, wyrabianie wrażliwości na piękno lasu oraz dostrzeganie uroczych zakątków lasu jesienią w swoim regionie. Zadaniem uczniów było wykonanie zdjęcia.
  • Maria Skłodowska-Curie

Konkurs Wiedzy "Kłopot z Panią Skłodowską"

Konkurs wiedzy o Marii Skłodowkiej – Curie

SZKOLNY KONKURS FOTOGRAFICZNY "JESIEŃ W LESIE"

Konkurs ogólnopolski "Mój las"

Szczegóły dotyczące konkursu na plakacie.