Treść strony - Klasy 4-8

Uczeń klasy 8a Wiktor Gardocki w roku szkolnym 2020/2021 jest stypendystą Mazowieckiego programu stypendialnego dla uczniów szczególne uzdolnionych. W ramach projektu edukacyjnego do którego realizacji zobowiązywał regulamin programu Wiktor opracował zagadnienie i stworzył grę dydaktyczną EDU MEMORY.

W ramach projektu „Mazowiecki program stypendialny dla uczniów szczególnie uzdolnionych – najlepsza inwestycja w człowieka” w roku szkolnym 2020/2021 uczeń naszej szkoły Piotr Niewiadomski otrzymał stypendium.

W załączniku krótka prezentacja, w której Piotr chciałby podzielić się z całą społecznością szkolną tym co udało mu się osiągnąć dzięki udziałowi w projekcie.
  • wycieczka klasy 4a (7)

Wycieczka klasy 4a

22 czerwca uczniowie klasy 4 a byli na wycieczce w Pomiechówku. Na początku mierzyli się z własnymi słabościami w parku linowym. Potem szaleli w wiosce Wikingów, a następnie odbyli spacer w koronach drzew.
  • wycieczka21

Wycieczka klasy 4c i 4f do „Stajni na Kępie” w Skierdach

W dniu 22.06.2021 r. uczniowie klasy 4c i 4f pojechali na wycieczkę do „Stajni na Kępie” w Skierdach. Uczniowie uczestniczyli w zajęciach  „Jak konie rozmawiają ze sobą, a jak my – poprawna komunikacja i współpraca w grupie”.
  • IMG_20210616_115810

Wycieczka klasy 4f

W dniu 16.06 uczniowie klasy 4f wybrali się na wycieczkę do Pomiechówka. Tam najpierw wybraliśmy się do kina na seans filmu "Tajemniczy Ogród" a potem spacerowaliśmy ścieżką przyrodniczą w Parku "Dolina Wkry".
  • wycieczka 4d

Wycieczka klasy 4d

W dniu 11 czerwca klasa 4d wybrała się na wycieczkę do Galerii figur stalowych w Pruszkowie. Jest to jedyna na świecie kolekcja wyjątkowych rzeźb wykonanych wyłącznie z recyklingu złomu stalowego. Kolekcja składa się z wielu figur przedstawiających postaci ze znanych filmów, seriali i bajek oraz modele samochodów i motocykle.

Organizacja zajęć w szkole dla klas IV - VIII w dniach 17–28 maja 2021 r.

• Lekcja muzealna 7

Lekcja muzealna on line  „Staropolskie zwyczaje świąteczne”

Podczas zajęć z wychowawcą uczniowie klasy 4c uczestniczyli w muzealnych zajęciach on line na żywo „Staropolskie zwyczaje świąteczne” prowadzonych przez edukatorów z Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie.
  • 11 listopada- grafika

Narodowe Święto Niepodległości

Narodowe Święto Niepodległości jest obchodzone dla upamiętnienia 11 listopada 1918r, kiedy Polska odrodziła się po 123 latach niewoli.

Uczniowie naszej szkoły przygotowali z tej okazji wystawę i prezentację.
  • Zajęcia zdalne1

Zajęcia zdalne „Wilanowskie obserwatorium przyrody”

Podczas zajęć z wychowawcą uczniowie klasy 4c uczestniczyli w muzealnych zajęciach on line na żywo „Wilanowskie obserwatorium przyrody” prowadzonych przez edukatorów z Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie.
  • Dzień Chłopaka w IV c

Dzień Chłopaka w klasie IV c

W dniu 30.09.2020 r. uczniowie klasy IV c świętowali „Dzień Chłopaka”. Dziewczynki przygotowały dla kolegów różne zabawy, zagadki i zadania.

Wycieczka klasy IVc do Kampinoskiego Parku Narodowego

W dniu 24.09.2020 r. uczniowie klasy IV c pojechali na wycieczkę do Kampinoskiego Parku Narodowego. Wraz z przewodnikiem spacerowali ścieżką dydaktyczną „Skrajem Puszczy”.
  • P9221586

Udział klasy IV c w ogólnopolskiej akcji #SADZIMY LAS

Uczniowie klasy IV c włączyli się do ogólnopolskiej akcji  #SADZIMY LAS i posadzili własne drzewka na terenie przy szkole. Dzięki współpracy z Nadleśnictwem Jabłonna udało się uzyskać sadzonki drzew dla uczniów.