Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Nowym Dworze Mazowieckim

Pozostałe treści serwisu

Treść strony - Klasy 4-8

• Lekcja muzealna 7

Lekcja muzealna on line  „Staropolskie zwyczaje świąteczne”

Podczas zajęć z wychowawcą uczniowie klasy 4c uczestniczyli w muzealnych zajęciach on line na żywo „Staropolskie zwyczaje świąteczne” prowadzonych przez edukatorów z Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie.
  • 11 listopada- grafika

Narodowe Święto Niepodległości

Narodowe Święto Niepodległości jest obchodzone dla upamiętnienia 11 listopada 1918r, kiedy Polska odrodziła się po 123 latach niewoli.

Uczniowie naszej szkoły przygotowali z tej okazji wystawę i prezentację.
  • Zajęcia zdalne1

Zajęcia zdalne „Wilanowskie obserwatorium przyrody”

Podczas zajęć z wychowawcą uczniowie klasy 4c uczestniczyli w muzealnych zajęciach on line na żywo „Wilanowskie obserwatorium przyrody” prowadzonych przez edukatorów z Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie.
  • Dzień Chłopaka w IV c

Dzień Chłopaka w klasie IV c

W dniu 30.09.2020 r. uczniowie klasy IV c świętowali „Dzień Chłopaka”. Dziewczynki przygotowały dla kolegów różne zabawy, zagadki i zadania.

Wycieczka klasy IVc do Kampinoskiego Parku Narodowego

W dniu 24.09.2020 r. uczniowie klasy IV c pojechali na wycieczkę do Kampinoskiego Parku Narodowego. Wraz z przewodnikiem spacerowali ścieżką dydaktyczną „Skrajem Puszczy”.
  • P9221586

Udział klasy IV c w ogólnopolskiej akcji #SADZIMY LAS

Uczniowie klasy IV c włączyli się do ogólnopolskiej akcji  #SADZIMY LAS i posadzili własne drzewka na terenie przy szkole. Dzięki współpracy z Nadleśnictwem Jabłonna udało się uzyskać sadzonki drzew dla uczniów.