Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Nowym Dworze Mazowieckim

Treść strony - Klasy 4-8

• IMG_20210616_115810

Wycieczka klasy 4f

W dniu 16.06 uczniowie klasy 4f wybrali się na wycieczkę do Pomiechówka. Tam najpierw wybraliśmy się do kina na seans filmu "Tajemniczy Ogród" a potem spacerowaliśmy ścieżką przyrodniczą w Parku "Dolina Wkry".
  • wycieczka 4d

Wycieczka klasy 4d

W dniu 11 czerwca klasa 4d wybrała się na wycieczkę do Galerii figur stalowych w Pruszkowie. Jest to jedyna na świecie kolekcja wyjątkowych rzeźb wykonanych wyłącznie z recyklingu złomu stalowego. Kolekcja składa się z wielu figur przedstawiających postaci ze znanych filmów, seriali i bajek oraz modele samochodów i motocykle.

Organizacja zajęć w szkole dla klas IV - VIII w dniach 17–28 maja 2021 r.

• Lekcja muzealna 7

Lekcja muzealna on line  „Staropolskie zwyczaje świąteczne”

Podczas zajęć z wychowawcą uczniowie klasy 4c uczestniczyli w muzealnych zajęciach on line na żywo „Staropolskie zwyczaje świąteczne” prowadzonych przez edukatorów z Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie.
  • 11 listopada- grafika

Narodowe Święto Niepodległości

Narodowe Święto Niepodległości jest obchodzone dla upamiętnienia 11 listopada 1918r, kiedy Polska odrodziła się po 123 latach niewoli.

Uczniowie naszej szkoły przygotowali z tej okazji wystawę i prezentację.
  • Zajęcia zdalne1

Zajęcia zdalne „Wilanowskie obserwatorium przyrody”

Podczas zajęć z wychowawcą uczniowie klasy 4c uczestniczyli w muzealnych zajęciach on line na żywo „Wilanowskie obserwatorium przyrody” prowadzonych przez edukatorów z Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie.
  • Dzień Chłopaka w IV c

Dzień Chłopaka w klasie IV c

W dniu 30.09.2020 r. uczniowie klasy IV c świętowali „Dzień Chłopaka”. Dziewczynki przygotowały dla kolegów różne zabawy, zagadki i zadania.

Wycieczka klasy IVc do Kampinoskiego Parku Narodowego

W dniu 24.09.2020 r. uczniowie klasy IV c pojechali na wycieczkę do Kampinoskiego Parku Narodowego. Wraz z przewodnikiem spacerowali ścieżką dydaktyczną „Skrajem Puszczy”.
  • P9221586

Udział klasy IV c w ogólnopolskiej akcji #SADZIMY LAS

Uczniowie klasy IV c włączyli się do ogólnopolskiej akcji  #SADZIMY LAS i posadzili własne drzewka na terenie przy szkole. Dzięki współpracy z Nadleśnictwem Jabłonna udało się uzyskać sadzonki drzew dla uczniów.