Treść strony - Akcje

• plakat akcji

XII Bożonarodzeniowa Paczka dla Bohatera

Drodzy Uczniowie, Mili Państwo, przed nami kolejna akcja. SKW postanowiło przyłączyć się do XII Bożonarodzeniowej Paczki dla Bohatera.

OD 1. GRUDNIA (CZWARTEK) DO 8. GRUDNIA (CZWARTEK) W NASZEJ SZKOLE BĘDZIE TRWAŁA ZBIÓRKA PRODUKTÓW ŻYWNOŚCIOWYCH Z DŁUGIM TERMINEM WAŻNOŚCI ORAZ ARTYKUŁÓW CHEMICZNYCH.

Zebrane rzeczy zostaną przekazane kombatantom w całej Polsce.

CO ZBIERAMY?

- produkty spożywcze: m.in. kawa, herbata, słodycze, owoce i warzywa w puszkach, gotowe dania w słoikach, dżemy, miody, konserwy mięsne i rybne, płatki śniadaniowe, cukier, olej, syropy, witaminy, kasze, ryż, bakalie, soki, makarony,

- artykuły chemiczne: płyny i proszki do prania, płyny do mycia naczyń, żele do wc, płyny
do czyszczenia łazienek, płyny do mycia podłóg itp.,

- artykuły higieny osobistej: mydła, szampony, płyny i sole do kąpieli, żele pod prysznic, pasty
do zębów, szczoteczki, kremy itp.,

- koce, ręczniki,

- kartki, laurki.

Uczniowie klas 1 – 6 przynoszą rzeczy do budynku głównego szkoły przy ul. Młodzieżowej 1 – stanowisko pań woźnych.

Uczniowie klas 7 i 8 przynoszą rzeczy do budynku szkoły przy ul. Młodzieżowej 3 – stanowisko pań woźnych.

Prosimy, żeby do torby doczepić kartkę z imieniem i nazwiskiem dziecka oraz klasą (prosimy nie podpisywać toreb).

Mamy świadomość, że w naszej szkole bardzo dużo się dzieje i dopiero zakończyła się jedna zbiórka, ale – powiemy szczerze – liczymy trochę na cud i wierzymy, że i tym razem się uda.

PRZYPOMINAMY – AKCJA TRWA OD 1 DO 8 GRUDNIA.

Zalicza się do działań wolontariatu.

Dziękujemy, pozdrawiamy, liczymy na Wszystkich i nieustająco życzymy zdrowia.

SKW z opiekunami

• plakat akcji