Treść strony - Aktualności świetlicy

• Akcja charytatywna Korki dla Nadii3

Akcja charytatywna "Korki dla Nadii"

W roku szkolnym 2020/2021 prowadziliśmy w naszej szkole akcję charytatywną "Korki dla Nadii", która cieszyła się ogromnym zainteresowaniem wśród naszych uczniów. Dlatego chcemy dalej ją kontynuować.

Zbiórka korków przeznaczona jest na rzecz Nadii chorej na autyzm a zdobyte pieniądze ze sprzedaży korków rodzice dziewczynki przeznaczą na logopedyczny turnus rehabilitacyjny.

Wiemy, że codziennie miliony plastikowych nakrętek po napojach ląduje w koszu na śmieci. A można je przecież wykorzystać w znacznie lepszy sposób np. do działań charytatywnych. Dlatego serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych, którzy chcą zrobić dla innych coś dobrego.

Mamy świadomość, że dzięki akcji wielu z nas zmieniło swoje dotychczasowe nawyki odnośnie śmieci i ich segregowania i zaczęło promować ekologiczny styl życia.

Dziękujemy :)

Miejscem zbiórki dla:

klas I - III jest świetlica szkolna. Korki przynosimy do pani A. Maj i I. Pawłowskiej - koordynatorek akcji w szkole dla klas I-III.

klasy IV - VI korki przynoszą do pani A. Dwojak - koordynatorki akcji w szkole dla klas IV-VI.

• Akcja charytatywna Korki dla Nadii.1
  • Akcja charytatywna Korki dla Nadii2