Treść strony - Konkursy

Konkurs ogólnopolski „Mój las”

I grupa wiekowa klasy I-III temat: „Jestem opiekunem lasu”

II grupa wiekowa klasy IV-VI temat: „Piętra lasu i ich mieszkańcy”

III grupa wiekowa klasy VII -VII temat: „Rola wody w lesie”

Prace w I kategorii wiekowej wykonywane są w formie plakatu w formacie maksymalnie A3. Dopuszczane są jedynie podpisy pod przedstawionymi rysunkami lub zdjęciami.

W II i III kategorii wiekowej wymagana jest część opisowa - do 10 stron maszynopisu lub 15 stron rękopisu. Część opisowa może być uzupełniona fotografiami, rysunkami, szkicami itp.

Do uznania autora pracy pozostawia sie formę pracy, oprawę, liternictwo i inne sprawy związane z szatą graficzną jednak waga pracy nie może przekraczać 1,0 kg.

Na konkurs zgłaszane są tylko prace indywidualne.

Prace konkursowe muszą być opatrzone:

• imieniem i nazwiskiem autora wraz z podaniem wieku i klasy autora,
  • dokładną nazwą szkoły, adresem szkoły (kod, miejscowość, ulica), numerem telefonu,
  • imieniem i nazwiskiem nauczyciela – opiekuna pracy.

Prace oddajemy do 15 listopada 2020 r. do Pani Pauliny Wieczorek.

Prace uczniów są przesyłane do Organizatora konkursu i nie będą oddawane.

Uczniowie biorący udział w konkursie “Mój Las” oraz opiekunowie prac biorących udział w konkursie wyrażają zgodę na publikację swoich danych osobowych i wizerunku na stronie internetowej organizatorów konkursu, fundatorów nagród oraz w publikacjach dotyczących konkursu “Mój Las”.