Treść strony - Konkursy

• konkurs

Szkolny konkurs "Pomoce dydaktyczne z geografii"

Pierwszy szkolny konkurs "Pomoce dydaktyczne z geografii" już za nami.

Konkurs miał na celu zachęcenie uczniów do stworzenia różnego rodzaju pomocy, które będą wykorzystywane podczas lekcji geografii. Pomysły naszych uczniów zaskoczyły jury. Model Układu Słonecznego, jaskini krasowej, koło fortuny czy tablica z i o recyklingu to tylko niektóre z przyniesionych prac. Ich staranność wykonania, duży wkład pracy własnej oraz kreatywność nie ułatwiły wyłonienia tych najlepszych. Dlatego każdy uczestnik, który wziął udział został nagrodzony skromnym upominkiem.

Zwycięzcami konkursu zostali:

J. Tomaniak 6A- model jaskini krasowej
A. Wiśniewska 6A - model mapy politycznej ze stolicami- dopasowanie przy pomocy szpilek i sznureczków
K. Michalak 6H- gra utrwalająca o budowie wnętrza ziemi i budowie atmosfery ziemskiej

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i pragniemy podziękować Radzie Rodziców za sponsorowanie nagrody głównej.
Konkurs przeprowadzili Pani Irmina Bieńkowska i Pan Mateusz Olszewski - geografowie.

• konkurs