Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Nowym Dworze Mazowieckim

Przejście do sekcji:

Przejście do sekcji

Treść strony - Akcje

KIERMASZ WALENTYNKOWY

Drodzy Uczniowie, Mili Państwo,

Na początku lutego 2023 r. SKW chciałoby zorganizować KIERMASZ WALENTYNKOWY.
Pieniądze z kiermaszu przeznaczymy na naklejki podłogowe do szkoły.  W związku z tym zwracamy się z prośbą do naszych Uczniów i do Państwa - Rodziców i Opiekunów.

Prosimy, aby chętni uczniowie wykonali dwie estetyczne, ładne kartki walentynkowe. Dobrze by było, gdyby dołączyli do nich koperty. Kartki można przynosić od 11 stycznia do 30 stycznia 2023 r. Uczniowie klas 1 - 6 oddają kartki przy stanowisku pań woźnych w budynku szkoły przy ulicy Młodzieżowej 1, a uczniowie klas 7 - 8 przy stanowisku pań woźnych w budynku szkoły przy ul. Młodzieżowej 3. Do torebki/koszulki/koperty z kartkami prosimy dołączyć kartkę z imieniem i nazwiskiem ucznia oraz klasą. Akcja zalicza się do działań wolontariatu, a udział w niej, oczywiście, zostanie nagrodzony pochwałami i plusami z zachowania (po zakończeniu akcji).

Zdajemy sobie sprawę, że wiele dzieci i wiele osób z Państwa ma talenty plastyczno-techniczne, więc jeżeli ktoś byłby chętny do wykonania innych rzeczy związanych z walentynkami (serduszka, magnesy, zawieszki, przypinki, mydełka, świece, kwiatuszki, motylki i wszystko inne, co podpowiada Państwu i dzieciom wyobraźnia), to chętnie je również przyjmiemy. Ponadto, jeżeli dysponują Państwo jakimiś gotowymi gadżetami walentynkowymi, to prosimy je również przynieść. :)

Jak zawsze liczymy na współpracę. :)

Dziękujemy i nieustająco życzymy zdrowia. :)

SKW z opiekunami

Wróć