Treść strony - Akcje

„POMÓŻMY SPAKOWAĆ FANTY”

SKW zaprasza do udziału w kolejnej odsłonie akcji „POMÓŻMY SPAKOWAĆ FANTY”.

Co zbieramy? Folię bąbelkową (nową w arkuszach lub używaną czystą).

Dla kogo zbieramy? Dla rodziców prowadzących długotrwałe zbiórki na rehabilitację dzieci.

Gdzie przynosimy? Do stanowiska pań woźnych w budynku Młodzieżowa 1 (klasy 1 – 6) lub Młodzieżowa 3 (klasy 7 – 8).

Jak podpisujemy? Do torebki z folią doczepiamy karteczkę z imieniem, nazwiskiem i klasą ucznia

Kiedy zbieramy? 1 - 21 grudnia 2022 r.

Opis akcji:

Posiadanie niepełnosprawnego dziecka to wielkie wyzwanie. Rodzice wciąż walczą o jak najlepszą jakość życia ich dzieci. Często zależy ona od długotrwałej rehabilitacji, która jest bardzo kosztowna i i przekracza możliwości finansowe rodziny. Dlatego część z rodziców decyduje się na prowadzenie zbiórek i grup licytacyjnych. Z wielkim wysiłkiem zbierają fanty na licytacje, wystawiają je i wysyłają darczyńcom w zamian za wpłaty na konto fundacji.

SKW organizuje zbiórkę folii bąbelkowej, aby wysyłanie wylicytowanych fantów nie generowało dla rodzin nowych kosztów. Folia zostanie wysłana rodzicom dzieci, którzy prowadzą zbiórki na ciągłą intensywną rehabilitację dzieci.

Ekoakcja Zachęcamy szczególnie do przynoszenia folii używanej! To nic nie kosztuje, a pomaga rodzicom dzieci prowadzących zbiórki i naszej planecie!

Akcja zalicza się do działań wolontariatu.

Pochwały dla uczniów – po jej zakończeniu.

Dziękujemy, pozdrawiamy i nieustająco życzymy zdrowia.

SKW z opiekunami