Treść strony - Konkursy

• Plakat konkursowy (1)

WOJEWÓDZKI KONKURS FOTOGRAFICZNY "EKOSZKOŁA" dla uczniów klas 4 – 8

Celem konkursu jest:

• upowszechnianie i popularyzacja działań związanych z edukacją ekologiczną i ochroną środowiska prowadzoną w szkole
  • kreowanie właściwych postaw dzieci i młodzieży w zakresie ochrony środowiska

Zadanie konkursowe: Uczeń wykonuje samodzielnie fotografię, która powinna przedstawiać dotychczasowe działania szkoły na rzecz ochrony środowiska i kształtowania postaw proekologicznych.

Fotografia powinna zostać wykonana w formacie pliku cyfrowego w formacie JPEG o minimalnej rozdzielczości 5 MPx.

Prace należy wysłać na adres: paulina.wieczorek@zs1.nowydwormaz.pl do dnia 30.04.2023 r.

W tytule e-maila należy KONIECZNIE zapisać: EKOSZKOŁA – praca konkursowa, a w treści e-maila: imię i nazwisko ucznia i klasę oraz dołączyć skan oświadczenia podpisanego przez rodzica. Wzór oświadczenia jest dostępny na stronie szkoły.