Treść strony - Klasy 4-8

• Uczniowie klasy 6c

Świąteczne spotkanie w klasie 6c

„Jest taki czas, co łzy w śmiech zmienia,

Jest taka noc, co smutek w radość przemienia,

Jest taka siła, co spełnia marzenia…

To właśnie magia Świąt Bożego Narodzenia”.

W dniu 20 grudnia 2022 roku odbyło się w naszej klasie świąteczne spotkanie. Uczniowie wspólnie przygotowali nasz świąteczny stół oraz  przynieśli smakołyki.

Podczas spotkania uczniowie włączyli się również do ogólnopolskiej akcji „Klasowa Wigilia bez Plastiku”. Akcja polega na tym, że spotkania odbywają się bez używania plastikowych talerzyków, kubeczków czy sztućców. Plastikowe rzeczy są używane zaledwie przez 2-3 godziny, a w środowisku  rozkładać będą się od 100 do 1000 lat.  Główny cel akcji to wspólne ograniczenie ilość plastikowych odpadów - im ich mniej, tym lepiej dla naszego środowiska i przyszłych pokoleń.

Podczas spotkania uczniowie słuchali i śpiewali piosenki świąteczne, zagrali w świąteczny Kahoot oraz wzięli udział w ćwiczeniu interaktywnym. To świetny pomysł na integrację uczniów oraz wprowadzenie nas wszystkich w świąteczny nastrój.

Spotkanie upłynęło w przyjaznej świątecznej atmosferze i pozostawiło niezapomniane wrażenia.

Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom za upominki oraz zaangażowanie w przygotowanie naszego spotkania.

Życzymy Wszystkim zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia!

• Uczniowie podczas spotkania świątecznego
  • Uczniowie klasy 6c
  • Uczniowie podczas poczęstunku
  • Poczęstunek uczniów