Treść strony - Klasy 4-8

• Jak liczyć po angielsku

W ramach Mazowieckiego programu stypendialnego dla uczniów szczególnie uzdolnionych - najlepsza inwestycja w człowieka Alan, uczeń klasy 7e, przygotował projekt stypendialny pt. „Utworzenie strony internetowej do nauki języka angielskiego dla edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej”. Uczeń przez ostatni rok ciężko pracował nad poznaniem metod nauczania najmłodszych i jego badania zaowocowały piękną graficznie stroną internetową. Dnia 15.06.2022 roku uczeń zweryfikował swoje badania poprzez przeprowadzenie lekcji języka angielskiego w klasie 1d, na co dzień nauczanej przez p. Martę Kifonidis. Dzieci bardzo chętnie brały udział w lekcji ucząc się m.in. nazw kolorów, zwierząt czy części ciała w języku angielskim. Interaktywny charakter strony przygotowanej przez Alana wyraźnie podobał się młodszym uczniom. Poza pracą z autorską stroną internetową, dzieci mogły się rozwijać podczas zabaw dydaktycznych w grupach, gdzie wykorzystywały przygotowane przez Alana karty do gry w memory. W nagrodę za duże zaangażowanie w lekcję, dzieci otrzymały słodkie upominki.
Alanowi należą się podziękowania za świetnie przygotowany projekt. Życzymy dalszych sukcesów. Aby obejrzeć jego stronę wystarczy kliknąć w poniższy link:
Opiekunem projektu stypendialnego był p. Piotr Wiśniewski.
  • Gra w memory
  • Jak liczy po angielsku
  • Sodkie upominki
  • Strona internetowa dla najmodszych