Treść strony - Klasy 4-8

• Gazetka Szymona

Efektywne metody nauki języków obcych na poziomie podstawowym

Jednym z projektów przygotowanych przez uczniów naszej w ramach Mazowieckiego programu stypendialnego dla uczniów szczególnie uzdolnionych - najlepsza inwestycja w człowieka była praca Szymona z klasy 8a. Projekt został przygotowany pod tytułem „Analiza efektywnych metod nauki języków obcych na poziomie podstawowym”. Uczeń przez ostatni rok szkolny badał, jakie są najlepsze i najskuteczniejsze metody nauki języka angielskiego i niemieckiego. Swoje badania przedstawił w formie gazetki szkolnej, którą można zobaczyć na korytarzu w naszej szkole, oraz w formie prezentacji multimedialnej. Została ona zaprezentowana 15.06.2022 uczniom klasy 8a. Dzięki prezentacji, uczniowie dostali wskazówki do efektywniejszej nauki języków obcych i poznali strony, aplikacje lub profile mediów społecznościowych, gdzie mogą systematycznie rozwijać swoje umiejętności. Dziękujemy Szymonowi za jego pracę i gratulujemy pięknego sukcesu.

Opiekunem projektu stypendialnego był p. Piotr Wiśniewski.

• Efektywne metody nauki jzykw obcych
  • Prezentacja najlepszych kanaw na YouTubie do nauczyki...
  • Ciekawe profile na Instagramie do nauki jzykw obcych