Treść strony - Klasy 4-8

• Quiz wiedzy

Jak skutecznie poszerzać i utrwalać wiedzę z języka angielskiego i matematyki?

W roku szkolnym 2021/2022 Michalina z klasy 7a pracowała nad projektem stypendialnym w ramach Mazowieckiego programu stypendialnego dla uczniów szczególnie uzdolnionych - najlepsza inwestycja w człowieka. Projekt nosił tytuł „Jak skutecznie poszerzać i utrwalać wiedzę z języka angielskiego i matematyki?”. Uczennica chciała stworzyć medium dla uczniów naszej szkoły, dzięki któremu z łatwością będą mogli powtórzyć i poćwiczyć podstawowe informacje z zakresu języka angielskiego i matematyki. W tym celu stworzyła stronę internetową, gdzie oprócz informacji o autorce znajdziemy zaprezentowaną w ciekawej formie wiedzę teoretyczną oraz quizy pozwalające na utrwalenie wiadomości. Strona będzie na bieżąco aktualizowana i doskonalona. Zapraszamy wszystkich uczniów do odwiedzin:

Dnia 15.06.2022 roku uczennica podsumowała swoją pracę w formie prezentacji multimedialnej przedstawionej klasom 7 naszej szkoły. Dziękujemy za ciężką pracę i gratulujemy sukcesu!

Opiekunem projektu stypendialnego był p. Piotr Wiśniewski.

• Aktywny udzia klas sidmych w quizie
  • Prezentacja autorskiej strony Michaliny
  • Projekt stypendialny Michaliny
  • Quiz wiedzy