Treść strony - Aktualności świetlicy

• DZIEŃ KARNAWAŁU1

DZIEŃ KARNAWAŁU zajęcia o charakterze techniczno – zabawowym

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale. I chociaż w tym roku, ze względu na pandemię, nie było hucznego balu karnawałowego w naszej świetlicy, to nie znaczy, że nie mogliśmy zorganizować w małej grupie zajęć pod hasłem „DZIEŃ KARNAWAŁU”. I tak w czwartek 28 stycznia 2021r. w świetlicy szkolnej wychowawczynie Anna Maj i Iweta Pawłowska dołożyły wszelkich starań by dzieci mogły choć troszeczkę poczuć się jak na balu. Zaproponowały dzieciom zajęcia pod hasłem „DZIEŃ KARNAWAŁU”. W pierwszej części zajęć o charakterze technicznym uczniowie przygotowali dla siebie maski (księżniczki, Spider-Man, Batmana, motylka i wiele innych).Natomiast w drugiej części zajęć wychowawczynie poprowadziły zabawy z nutką rywalizacji.

Zajęcia pod hasłem „DZIEŃ KARNAWAŁU”, przebiegły w miłej, serdecznej atmosferze.

Anna Maj

• DZIEŃ KARNAWAŁU1