Treść strony - Aktualności świetlicy

• akcja pocztówkowa.1

AKCJA POCZTÓWKOWA - wspieramy chorego Przemka w realizacji jego marzenia.

Przemek mieszka w Łodzi, lekarze zdiagnozowali u niego 23 choroby. Pomimo tego Przemek chce żyć normalnie pragnie podróżować, marzy o Australii. Przez swoje choroby nie zobaczy wielu miejsc, więc świat chciałby zwiedzać m.in. poprzez pocztówki. Przemek marzy o  pobiciu rekordu Guinessa.  Jak mówi: "Udowodnię, że nie ma rzeczy niemożliwych". W swoim mieście zainicjował akcję zapalania zniczy na opuszczonych grobach na cmentarzu oraz zaangażowany jest w charytatywne zbiórki pieniędzy dla chorych i potrzebujących dzieci. Nie jest mu obojętny los innego człowieka. Dlatego też uczniowie ze świetlicy szkolnej wraz z wychowawcami A. Maj i I. Pawłowską postanowili spełnić marzenie Przemka. Przygotowali dla niego kartki.

A. Maj

• akcja pocztówkowa.1