Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Nowym Dworze Mazowieckim

Przejście do sekcji:

Przejście do sekcji

Treść strony - Aktualności

  • Konkurs pięknego czytania w świetlicy

Konkurs pięknego czytania w świetlicy

11 czerwca odbył się w świetlicy konkurs pięknego czytania. Celem konkursu było rozwijanie zainteresowań czytelniczych uczniów, doskonalenie umiejętności pięknego czytania oraz rozumienia tekstu. Jury oceniło płynność czytania, bezbłędność, intonację. 
  • Walentynki w świetlicy - uroczystość

Walentynki w świetlicy - uroczystość

Walentynki to wyjątkowy dzień, który jest świętowany nie tylko przez dorosłych, ale również dzieci. 14 lutego w świetlicy szkolnej odbyły się Walentynki. W czasie których, dzieci poznały tradycje walentynkowe, dowiedziały się jak ważne jest okazywanie uczuć, przyjaźni i sympatii.
  • wycieczka do Warszawy (1)

Magiczny czas w Wielkiej Fabryce Elfów w Warszawie

  • Wróżby i zabawy andrzejkowe w świetlicy

Wróżby i zabawy andrzejkowe w świetlicy

  • Konkurs Fotograficzny

Konkurs Fotograficzny "Uroki jesieni"

W październiku w świetlicy szkolnej odbył się fotograficzny konkurs "Uroki jesieni". 
Celem konkursu był rozpowszechnienie piękna „Złotej polskiej jesieni” oraz rozwijanie pasji fotografowania z promowaniem wypoczynku na świeżym powietrzu – z zachowaniem zasad bezpieczeństwa dzieci uczęszczających do świetlicy. 
  • konkurs plastyczny

"Kasztany, żołędzie co z tego będzie?

W drugiej połowie października w świetlicy szkolnej został ogłoszony konkurs plastyczny "Kasztany, żołędzie co z tego  będzie?"
Celem konkursu było rozwijanie wyobraźni twórczej i kreatywnego myślenia uczniów oraz kształtowanie umiejętności wykonania pracy plastycznej z naturalnych materiałów. Zwycięzcom gratulujemy :)