Zakończenie roku szkolnego 2014/2015

Uroczystość zakończenia roku szkolnego dla klas pierwszych i drugich rozpoczęła się w naszym gimnazjum o godzinie 9.00. Odświętnie wyglądający uczniowie z kwiatami w rękach z niecierpliwością oczekiwali momentu, w którym z rąk Pani Dyrektor bądź Wychowawcy otrzymają upragnione świadectwa.

Na początku prowadzący przywitali zaproszonych gości, po czym wprowadzony został Sztandar Szkoły i zaśpiewany hymn. Następnie Pani Dyrektor Agnieszka Pindel pogratulowała uczniom wyników w nauce i życzyła wszystkim wymarzonych i bezpiecznych wakacji. Po przemówieniach uczniowie osiągający wysokie wyniki w nauce otrzymali nagrody rzeczowe i książkowe, a także świadectwa z wyróżnieniem.

Marysia Piotrowska piosenką wprowadziła nas w wakacyjny nastrój. I już tylko odebrać świadectwo, podziękować Wychowawcy i ….. upragnione WAKACJE.

Do zobaczenia we wrześniu.

Zespół Szkolno-Przedszkolny
ul. Młodzieżowa 1,