Zespół Szkół nr 1 w Nowym Dworze Mazowieckim

Wyszukiwarka

Menu dodatkowe

Nawigacja

Treść strony

 • -

To już lato… i WAKACJE!

27 czerwca 2014 r. miało miejsce uroczyste zakończenie roku szkolnego 2013/2014. Dokonano na nim podsumowania pracy gimnazjalistów z klas pierwszych i drugich. Pani dyrektor szkoły Agnieszka Pindel wręczyła nagrody i świadectwa z wyróżnieniem najlepszym uczniom z Publicznego Gimnazjum nr 2 im. Ryszarda Kaczorowskiego.
 • -

Zakończenie nauki klas trzecich

Dnia 26 czerwca 2014 roku odbyło się w naszej szkole uroczyste zakończenie nauki trzecioklasistów. Odświętnie ubrana młodzież pięknie zatańczyła, pod czujnym okiem pani Grażyny Brzozowskiej, poloneza. Po gromkich brawach wszyscy zebrani udali się do sali gimnastycznej, by tam obejrzeć uroczystość składającą się z trzech części. Rolę gospodarzy tego, można rzecz, wieczoru pełnili Marta Majek i Michał Olszewski.
 • -

Bal gimnazjalny 2014

Dnia 12 czerwca 2014 roku odbył się długo przez nas, trzecioklasistów, oczekiwany bal gimnazjalny. O godzinie 18.00 Pani dyrektor oficjalnie rozpoczęła uroczystość. „Poloneza czas zacząć". 26 elegancko ubranych par poruszało się w rytm muzyki. Po skończonym tańcu usłyszeliśmy brawa. Nadszedł czas na podziękowania nauczycielom za ich trud włożony w naszą edukację oraz rodzicom, którzy tak dzielnie nas wspierali.
 • -

Wycieczka nad Morze Bałtyckie

Nie tylko Bałtyk, nie tylko piaszczyste plaże i wysokie klify, ale szereg innych atrakcji czekało na uczestników wycieczki na Pomorze. Nowy Dwór, żegnał nas rzewnym płaczem a większość kolegów i nauczycieli smacznie spała, gdy my już jechaliśmy do Malborka. Tam, tradycyjnie zwiedzanie największego krzyżackiego zamku...
 • -

Dzień Sportu Szkolnego

2 czerwca 2014 roku w naszej szkole odbył się Dzień Sportu Szkolnego, połączony z obchodami Dnia Dziecka. Nauczyciele wychowania we współpracy z innymi pedagogami przygotowali następujące konkurencje...
 • -

„Na językach” - Dzień Patrona nieco inaczej

Dnia 30 maja 2014 roku nasza szkoła obchodziła trzecią rocznicę nadania imienia Ryszarda Kaczorowskiego. W bieżącym roku szkolnym Dzień Patrona przebiegał pod hasłem „Na językach”. Jego celem było propagowanie uczenia się języków obcych.
 • -

Wycieczka do Kampinosu

Jesteśmy sąsiadami drugiego co do wielkości w Polsce, parku narodowego. Parku niezwykłego.
Obejmującego mozaikę równoleżnikowo ułożonych wydm na przemian z mokradłami. Parku bogatego w świat zwierząt i roślin. Parku, z licznymi mogiłami, będącymi świadkami naszej trudnej historii.
 • -

Serwy - ruch i ekologia

Kiedy klasa wyjeżdża na wycieczki, nabywa bezcennych doświadczeń. Uczniowie spędzają czas ze sobą, budują relacje w grupie i poszerzają swoja wiedzę. Takie właśnie cele przyświecały zielonej szkole w Serwach, na którą pojechały klasy IIa i IIb pod opieką pań E. Kędzierskiej, M. Pawełas i D. Pęksy.
 • -

Konstytucja 3 Maja - lekcja historii

30 kwietnia bieżącego roku w naszym gimnazjum odbyła się akademia z okazji dnia 3 Maja. Obchodziliśmy w ten sposób 223. rocznicę ustanowienia Konstytucji. Akademię przygotowali z pomocą kółka radiowego uczniowie klas I, II i III, a wszystko to pod czujnym okiem pani B. Majewskiej i pana A. Ostrowskiego.
 • -

Konkurs Ekologiczny „1 z 9 Ekologia z ochroną środowiska”

W Publicznym Gimnazjum nr 2 od dwunastu lat odbywa się Powiatowy Konkurs Ekologiczny „1 z 9 Ekologia z ochroną środowiska”. Podobnie było i w tym roku…. Do udziału w konkursie zgłosiło się 23 uczestników.
 • -

Konkurs Przysłów i Idiomów Niemieckich

Dnia 28 marca 2014 r. odbył się w naszej szkole międzyszkolny konkurs ,,Przysłów i idiomów niemieckich’’. Zgłosiło się sześć szkół z Modlina Twierdzy Leoncina , Pomiechówka, Nasielska PG1 i PG2. Uczniowie pisali test przez 45 minut i zmagali się z zadaniami typu
 • -

Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych

W piątek, 28 marca uczniowie naszego gimnazjum wzięli udział w „Konkursie wiedzy o krajach anglojęzycznych z elementami gramatyki”, który odbył się w Publicznym Gimnazjum nr 1 w Zakroczymiu. Polegał on na rywalizacji w grupach. Naszą szkołę reprezentowali...
 • -

Konkurs Recytatorski - "Warszawska Syrenka"

Dnia 17 marca 2014 roku czworo uczniów naszej szkoły wzięło udział w eliminacjach miejskich XXXVII edycji konkursu recytatorskiego „Warszawska Syrenka”. W ich repertuarze znalazły się m.in. wiersze Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Wisławy Szymborskiej, Doroty Książek, Jana Brzechwy, Marty Klubowicz, jak również fragmenty prozy Marka Twaina i Lucy Maud Montgomery.
 • -

Nowodworska Giełda Szkół Ponadgimnazjalnych

Dnia 14 marca 2014 roku uczniowie klas trzecich zapoznali się z ofertę edukacyjną XV Powiatowej Giełdy Szkół Ponadgimnazjalnych Powiatu Nowodworskiego. Zorganizowana ona była w Zespole Szkół nr 1 przy ul. Górskiej 39 i promowała 7 szkół ponadgimnazjalnych.
 • -

Powiatowy Konkurs Krasomówczy 2014

12 marca 2014 roku w naszej szkole odbyła się 18. edycja Powiatowego Konkursu Krasomówczego. Pomimo niełatwego zadania, jakie stawia przed kandydatami regulamin konkursu, młodzież nadal chętnie prezentuje swoje własne teksty literackie.
 • -

Do przerwy 1:0 - mecz inny niż wszystkie

Wszyscy wiemy, jakie to pozytywne uczucie pomagać. Właśnie dlatego 14 lutego 2014 w Publicznym Gimnazjum nr 2 w Nowym Dworze Mazowieckim odbyło się Walentynkowe Zwarcie Wolontariatu.
Wolontariat i Klub Radiowy „Zwarcie” wspólnymi siłami zorganizowali charytatywny mecz w siatkówkę.
 • -

Koncert charytatywny

13 lutego 2014 roku klasy drugie naszej szkoły wybrały się na koncert charytatywny do Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. gen. Władysława Sikorskiego w Pomiechówku. Został on zorganizowany dla pewnego chłopca z tej szkoły, który niestety w zeszłym roku doznał poważnego wypadku.
 • -

Walentynki 2014

14 lutego 2014r. obchodziliśmy w naszej szkole Walentynki. Dzień rozpoczął się od doręczania poczty walentynkowej. Uczniowie mieli możliwość, w ciągu kilku dni poprzedzających święto...
 • -

Spektakl przed najbardziej wymagajacą publicznością

30 stycznia 2014 w czwartek przed grupą teatralną „Scena Pod Sceną”, prowadzoną przez panią M. Pawełas, stanęło nie lada wyzwanie - mianowicie występ przed przedszkolakami z najstarszych grup „Słoneczka” i „Gwiazdeczki” z Publicznego Przedszkola nr 5. Jak wszyscy wiedzą Ci mali ludzie są wyjątkowo szczerzy, więc trema była bardzo duża.
 • -

XXII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunami tradycyjnie włączyli się w akcję WOŚP, podczas której pieniądze zbierane były ,, Na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i godnej opieki medycznej seniorów”...
 • -

Bez miłości nie ma dobrego świata

Zgodnie z tradycją naszej szkoły, uczniowie klas trzecich przygotowali Jasełka Betlejemskie. Tegoroczne, odbyły się 20 grudnia i nosiły tytuł:
„ Bez miłości nie ma dobrego świata”. Zwracały uwagę na co raz większy brak czasu, zabieganie świąteczne, kupowanie prezentów, planowanie finansów, uciekanie od tego co w Święta Bożego Narodzenia jest ważne – miłości...
 • -

Najbardziej świąteczna sala lekcyjna

Tradycyjnie, jak co roku, Samorząd Uczniowski w grudniu ogłosił konkurs na najbardziej świąteczną salę lekcyjną. Komisja konkursowa dokonała przeglądu sal lekcyjnych w dniu 17.12.2013. Kryteria oceny były następujące: klasowa gazetka, ogólny wystrój sali, pomysłowość i wkład pracy...
 • -

Zbiórka słodyczy i zabawek

Już po raz trzeci młodzież z Publicznego Gimnazjum nr 2 w okresie przedświątecznym zorganizowała zbiórkę słodyczy i zabawek dla Domu Dziecka w Chotomowie...
 • -

Zbiórka karmy dla schroniska

W dniach 20.11.2013-10.12.2013r.odbyła się w naszej szkole zbiórka karmy dla Schroniska w Nowym Dworze Mazowieckim. ZEBRANO TRZY KARTONY KARMY. WSZYSTKIE KLASY ZAANGAŻOWAŁY SIĘ W POMOC.
 • -

Mikołajkowy Zawrót Głowy

Klub Teatralny „Scena Pod Sceną” oraz Szkolny Wolontariat
zapraszają na „MIKOŁAJKOWY ZAWRÓT GŁOWY”
Spotkanie odbędzie się 5 grudnia o godzinie 18.00, w stołówce.
 • -

11 listopada - Dzień Niepodległości

7 listopada 2013r. odbył się uroczysty apel z okazji Święta Niepodległości. Uczniowie w montażu słowno-muzycznym zaprezentowali najważniejsze wydarzenia z dziejów Polski na przestrzeni 123 lat niewoli.
 • -

Cukierkowe otrzęsiny

W dniu 29 października 2013 roku odbyły się „ cukierkowe otrzęsiny”. Po dwóch miesiącach nauki uczniowie klas pierwszych zostali przyjęci w poczet gimnazjalistów. Zanim to się jednak stało, musieli być poddani wielu próbom...
 • -

Wybory do Samorządu Uczniowskiego

Dnia 17 października odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Uczniowie naszej szkoły wybierali spośród 2 par kandydatów...

 • -

Akcja Wolontariatu

Dnia 25-26.09.2013r. odbyła się szkolna akcja wolontariatu sprzedaży ciasta na terenie Publicznego Gimnazjum nr 2 w Nowym Dworze Mazowieckim. Wszystkie słodkości upiekli uczniowie wraz ze swoimi rodzicami...
 • -

Wycieczka do Czech

Dnia 9 września 2013r. o godz. 7.45 kilkudziesięciu uczniów klas trzecich naszego gimnazjum

zebrało się przed szkołą, by pół godziny później wyruszyć do Czech, ojczyzny naszych sąsiadów

Intranet

Kontakt

Dane kontaktowe

Zespół Szkolno-Przedszkolny
ul. Młodzieżowa 1,
05-101 Nowy Dwór Mazowiecki

NIP: 5311688691, REGON: 146254836

PP5 22 775 58 71
Sekretariat Zespołu - tel./fax 22 775 50 00
SP7 ul. Młodzieżowa 1 - 22 775 50 00
SP7 ul. Młodzieżowa 3 - 22 775 32 10

Deklaracja Dostępności

Mapa - lokalizacja

Newsletter

Dopisz się do newslettera.

Godziny otwarcia

Godziny pracy sekretariatu zespołu

poniedziałek - czwartek 7.30 - 15.30

piątek                             7.00 - 15.00

Stopka

Copyright Zespół Szkół w Nowym Dworze Mazowieckim

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.