• Plakat akcji

Ogólnopolski Program Edukacyjny dla Szkół "Działaj z imPETem"

We wrześniu nasza szkoła przystąpiła do realizacji zadań z programu ekologicznego „Działaj z imPETem”. Celem Programu jest edukacja w zakresie prawidłowego postępowania z odpadami, jakimi są butelki PET, a także ich recykling.
  • plakat

Akcja „Adoptuj morświna”

W ramach realizacji projektu Eko – szkoła uczniowie klasy IV c z wychowawcą dołączyli do świątecznej akcji „Adoptuj morświna” organizowanej prze WWF Polska. Symbolicznie adoptując morświna, wspomagamy działania WWF, zmierzające do odbudowy populacji tego gatunku. W podziękowaniu za  adopcję morświna dostaliśmy certyfikat dla klasy.
  • akcja Ręcznie robione

Ogólnopolska świąteczna akcja „Ręcznie robione, a nie kupione”

Uczniowie klasy IV c w ramach realizacji projekt EKO – SZKOŁA włączyli się do akcji "Ręcznie robione, a nie kupione!", która polega na przygotowaniu upcyklingowych dekoracji i prezentów świątecznych.

Każdy z uczniów samodzielnie przygotował świąteczne dekoracje do swojego domu lub  prezenty dla najbliższych - rodziny, przyjaciół wykorzystując to, co ma w swoim domu. W tym roku stawiamy na "upcykling".
  • Praca konkursowa

Wystawa prac konkursowych „Mój las”

W listopadzie chętni uczniowie włączyli się do ogólnopolskiego konkursu „Mój las”, który jest organizowany przez Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Leśnictwa i Drzewnictwa oraz Zarząd Główny Liga Ochrony Przyrody.
  • Michalina S 6c

Wyniki konkursu „Barwy jesieni”

W ramach realizacji projektu edukacyjnego „EKO – SZKOŁA” odbył się szkolny konkurs fotograficzny „Barwy jesieni”.  Celem konkursu było dostrzeganie uroczych zakątków przyrody jesienią w swoim regionie.

Organizatorzy dziękują wszystkim uczestnikom za udział w konkursie, zaś zwycięzcom gratulują końcowych wyników.
  • Klasa 5a, kraj Hiszpania

Europejski Dzień Języków!

W dniu 28.09.2020r. odbył się w naszej szkole Europejski Dzień Języków. To wydarzenie miało uświadomić uczniom jak ważna w życiu jest nauka języków obcych, znajomość innych kultur i jak pozytywnie wpływa to na kształtowanie osobowości młodzieży.
  • plakat

Szkolne obchody uroczystości: „Październik Międzynarodowym Miesiącem Bibliotek Szkolnych”

Cele:

- wskazanie, że biblioteka jest ważnym i potrzebnym miejscem w szkole,
- zachęcanie uczniów do czytania książek,
- zachęcanie uczniów do brania przykładu z pozytywnych bohaterów lektur szkolnych.

SZKOLNY KONKURS FOTOGRAFICZNY „BARWY JESIENI”

Cele konkursu:

- poznanie piękna otaczającej przyrody jesienią
- rozwijanie zainteresowań fotografowaniem jako jednej z form spędzania czasu wolnego rodzica z dzieckiem
- wyrabianie wrażliwości na piękno przyrody
- dostrzeganie uroczych zakątków przyrody jesienią w swoim regionie.
  • logo_pl

Internetowy konkurs matematyczno-logiczny ARCYMISTRZ MNOŻENIA organizowany w ramach obchodów X Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia

Kolejny raz w naszej szkole organizujemy Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. W tym roku nowością jest konkurs internetowy, w którym mogą wziąć udział uczniowie, rodzice i nauczyciele. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu i zapraszamy wszystkich do spróbowania swoich sił w rozwiązywaniu łamigłówek.

Konkurs ogólnopolski „Mój las”

I grupa wiekowa klasy I-III temat: „Jestem opiekunem lasu”

II grupa wiekowa klasy IV-VI temat: „Piętra lasu i ich mieszkańcy”

III grupa wiekowa klasy VII -VII temat: „Rola wody w lesie”