Zespół Szkół nr 1 w Nowym Dworze Mazowieckim

Wyszukiwarka

Menu dodatkowe

Nawigacja

Treść strony

 • Plakat 28 finału WOŚP

XXVIII FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

Uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunami tradycyjnie włączyli się 12 stycznia 2020 r. w akcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, podczas której pieniądze zbierane były ,, Dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej”. Przyświecała nam idea, która tego dnia jednoczy tak wiele dobrych serc...
 • Jasełka 2019 7

Maleńka Miłość - jasełka szkolne

W tym roku jasełka szkole dla uczniów klas 4-8 zaprezentowała klasa 6a przy wsparciu – wokalnym, jak i technicznym – uczniów z innych klas. Motywem przewodnim przedstawienia była miłość, zarówno pisana ta małą literą – miłość do bliźniego, jak i to wielką literą, czyli Miłość, którą jest...
 • Nasielsk1.1

Festiwal Kolęd i Pastorałek w Nasielsku

Już po raz kolejny pojechaliśmy na Festiwal Kolęd i Pastorałek do Nasielska. W tym roku, mimo niepełnej reprezentacji z naszej szkoły, nasi młodzi wokaliści spodobali się jury, gdyż Rafał Antoniak z klasy 3b otrzymał wyróżnienie, co zważywszy na wysoki poziom festiwalu jest dużym sukcesem.
 • 5. Kartka świąteczna

„Kochaj innych ludzi” – idziemy w świat z przesłaniem Ewangelii

13 grudnia uczniowie klasy 6a wraz z wokalistką Martą Zalewską z klasy 5h zaprezentowali przedstawienie jasełkowe w Domu Rodzinnym – Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym przy ul. Przytorowej 1 w Nowym Dworze Mazowieckim. Mimo stresu młodzi aktorzy dali z siebie wszystko, a dzięki zaprezentowaniu znanych polskich kolęd przez Oliwię Bottcher i Martę, jasełka nabrały wydźwięk prawdziwie bożonarodzeniowy.
 • Witaj Św. Mikołaju!

Dzień Świętego Mikołaja w SP7

Jak co roku 6 grudnia w Szkole Podstawowej nr 7 korytarze były gwarne, kolorowe i wesołe. Uczniowie klas I – III ruszyli w mikołajkowym korowodzie. Pląsały Śnieżynki, brykały Renifery, dostojnie sunęli Mikołajowie. W trakcie korowodu przybył Święty Mikołaj. Z wielką radością rozdał na ręce gospodarzy klas słodkie upominki. W podziękowaniu dzieci z klas IIe, Ic i Id zaprezentowały dla niego program muzyczno-taneczny.
 • Certyfikat uczestnictwa dla szkoły

Wyróżnienie dla dzieci ze świetlicy za udział w konkursie organizowanym przez NFOŚiGW

 Grupa dzieci uczęszczających do świetlicy szkolnej brała udział  konkursie ekologicznym organizowanym przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej „Eko-zajęcia z Enfosiem” i na około 1000 zgłoszeń otrzymała wyróżnienie w kategorii szkoły podstawowe. 
 • Andrzejki klas 4

ZABAWA ANDRZEJKOWA KLAS CZWARTYCH

We wtorek 26 listopada 2019 roku, tuż po zmroku, wszyscy czwartoklasiści przybyli do szkoły, aby zgodnie z tradycją uczcić Andrzejki. Wraz ze swoimi wychowawcami uczniowie wróżyli sobie przyszłość, tańczyli do upadłego, a gdy sił zbrakło, korzystali z małej kawiarenki przygotowanej na tę okazję. Niektórzy uczniowie popuścili wodze fantazji i przebrali się za różnorakie stwory i postacie! To był naprawdę niesamowity wieczór!
 • Uczennice zastanawiają się nad tytułem swojego rozdziału (2)

PROJEKT EDUKACYJNY - Wędrująca książka

W roku szkolnym 2019/20 realizowany jest przez biblioteki szkolne należące do Sieć Współpracy i Samokształcenia powiatu nowodworskiego oraz legionowskiego projekt edukacyjny „Wędrująca książka”. Projekt ma za zadanie: rozwijanie kompetencji kluczowych, rozwijanie zainteresowań czytelniczych, rozbudzanie twórczości i fantazji u uczniów oraz integrację środowisk szkolnych. Projekt jest przeznaczony dla grup uczniów szkół podstawowych (klasy 5-8) i ponadpodstawowych wybranych przez nauczycieli bibliotekarzy uczestniczących w Sieci Współpracy i Samokształcenia.
 • Zasłuchane przedszkolaki

Starsi czytają młodszym

Uczennice klasy Vc Iga Raszkiewicz, Małgosia Kowalewska oraz Malwina Cyrson należące do Klubu Bibliotecznego w ramach promowania czytelnictwa i biblioteki szkolnej odwiedziły swoich młodszych kolegów i koleżanki z grupy zerowej Delfinki oraz grupy przedszkolnej Promyczki. Uczennice czytały swoim młodszym kolegom klasykę literatury dziecięcej.
 • Uczniowie naszej szkoły na sali SP nr 1

SPOTKANIE Z UCZNIAMI Z IZRAELA

W dniu 20 listopada 2019 r. grupa jedenastu uczniów naszej szkoły wzięła udział w spotkaniu z przedstawicielami szkoły z Izraela, które odbyło się w Szkole Podstawowej nr 1 w Nowym Dworze Mazowieckim. Spotkania tego typu odbywają się corocznie i bierze w nich udział duża grupa uczniów szkół średnich z Izraela, oraz przedstawiciele szkół średnich i podstawowych z Nowego Dworu Mazowieckiego.
 • Uczniowie słuchają bajki

​​​​​​​Teatrzyk Kamishiba w klasach V i VI

W październiku w bibliotece szkolnej  dla klas V i VI odbyły się zajęcia z wykorzystaniem Teatrzyku Kamishiba. Piękne i mądre biblioterapeutyczne opowiadanie przedstawiły zaproszone panie z Biblioteki Pedagogicznej w Nowym Dworze Mazowieckim.
 • Poczet sztandarowy

Udział w obchodach 101 rocznicy Odzyskania Niepodległości

 Dnia 11 listopada 2019r poczet sztandarowy naszej szkoły w składzie: Zuzanna Baran, Nadia Pielach, Patrycja Rostkowska, Iga Żuchowska, Krzysztof Gut, Filip Krajewski wziął udział w uroczystościach  patriotyczno-religijnych w Nowym Dworze Mazowieckim z okazji 101 rocznicy Odzyskania Niepodległości. Po Mszy Św. w kościele św. Michała Archanioła udaliśmy się pod pomnik Marszałka Józefa Piłsudskiego, gdzie oddaliśmy hołd poległym za Ojczyznę.
 • Organizatorzy i uczestnicy akademii

Uroczysta akademia z okazji „Święta Niepodległości”

„Ojczyzna wolna, wolna…”

Dnia 7 listopada 2019 roku odbyła się uroczysta akademia z okazji „Święta Niepodległości” na pamiątkę 101 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.
 • 2d na warsztatach muzycznych

BUM BUM RURKI

25 października uczniowie klas drugich ( 2a, 2b, 2c, 2d, 2e) uczestniczyli w warsztatach z Bum Bum Rurkami - instrumentem, na którym może grać każdy. Prowadzący warsztaty pan Dawid Gacek człowiek, który zaraża swoją pozytywną energią, z pasją przekazał nam tajniki pracy, gry oraz zabawy z tymi kolorowymi rurkami.
 • Poznajemy historię - cmentarz żydowski

Szkoła Pamięta

W 80 rocznicę wybuchu II wojny światowej klasa 6a odwiedziła bardzo ważne miejsca pamięci naszej małej ojczyzny, a mianowicie nekropolię parafialną, cmentarze – ewangelicki i żydowski. W czasie wyjścia uczniowie zgłębiali historię tych miejsc, poznawali...
 • autor z psem (2)

Spotkanie z Tomem Justyniarskim

15 października odwiedził naszą szkołę pisarz dla dzieci - Tom Justyniarski. Autor lektury szkolnej „Psie troski”, które zajęły I miejsce w rankingu TOP 10 Ministerstwa Edukacji Narodowej jest miłośnikiem...
 • Narodowe Czytanie

Narodowe Czytanie 2019 – Nowele Polskie

W sobotę 7 września po raz ósmy odbyło się pod patronatem Pary Prezydenckiej Narodowe Czytanie. W tym roku czytano krótkie formy literackie jakimi są nowele. Utwory te niosą uniwersalne treści, ukazują pogłębiony obraz człowieka i społeczeństwa. Poruszają problemy, które nie straciły nic na aktualności. Nasza szkoła zainicjowała...
 • Koncert

KONCERT FLAMENCO

3 października wystąpili w naszej szkole artyści grający i tańczący muzykę flamenco. Występ połączony z narracją o genezie i charakterze muzyki pochodzącej z Andaluzji (kraina w Hiszpanii) bardzo spodobał się uczniom.
 • DSCN5934

FESTIWAL DYNI

W dniach 1-4 października odbył się festiwal dyni. Do akcji przystąpiło wiele klas. Były dyniowe wystawy, gazetki, dynia w malarstwie, dynia w kuchni, dynia w zabawie i dynia we fraszce.
 • Ślubowanie na sztandar szkoły.

Pasowanie pierwszoklasistów

W dniu uroczystego pasowania pierwszoklasiści SP7 udali się w podróż po tajemniczym Królestwie Szkołolandii. Rozwiązywali zagadki, prezentowali układy taneczne, wyśpiewali zasady bezpieczeństwa na drodze, wykazali się...

Intranet

Kontakt

Dane kontaktowe

Zespół Szkolno-Przedszkolny
ul. Młodzieżowa 1,
05-101 Nowy Dwór Mazowiecki

NIP: 5311688691, REGON: 146254836

PP5 22 775 58 71
Sekretariat Zespołu - tel./fax 22 775 50 00
SP7 ul. Młodzieżowa 1 - 22 775 50 00
SP7 ul. Młodzieżowa 3 - 22 775 32 10

Deklaracja Dostępności

Mapa - lokalizacja

Newsletter

Dopisz się do newslettera.

Godziny otwarcia

Godziny pracy sekretariatu zespołu

poniedziałek - czwartek 7.30 - 15.30

piątek                             7.00 - 15.00

Stopka

Copyright Zespół Szkół w Nowym Dworze Mazowieckim

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.