Iskierkowe Jasełka

19 grudnia 2018 r. w pięknie udekorowanej sali, odbyły się klasowe Jasełka Iskierek, na które zaproszono najbliższych. Dzieci wspaniale odgrywały swoje role, grały na dzwonkach kolędy, wzruszająco śpiewały, wplatając w swój występ ruch sceniczny, taniec, szczyptę humoru. O piękne stroje zadbali rodzice. Licznie przybyli goście nie szczędzili oklasków młodym artystom.

Po przedstawieniu był czas na składanie sobie życzeń i wręczenie upominków (własnoręcznie robionych mydełek) rodzicom. Na zakończenie, urocze pomocniczki Mikołaja rozdawały dzieciom prezenty, przygotowane dla wylosowanej wcześniej osoby. Wychowawczyni częstowała pierniczkami w kształcie iskierek, a Kuba z mamą-  łakociami.

To był miły i pełen ciepła wieczór, który sprawia, że złe chwile przestają mieć znaczenie. Serdecznie dziękuję wszystkim za przybycie, wspieranie Iskierek gorącymi brawami w czasie występu i wspaniałe prezenty.

Wychowawczyni Aneta Lodzik

Zespół Szkolno-Przedszkolny