Zespół Szkół nr 1 w Nowym Dworze Mazowieckim

Wyszukiwarka

Menu dodatkowe

Nawigacja

Treść strony

 • -

MISTRZOSTWA MATEMATYCZNE W GRACH KARCIANYCH W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 7

W Szkole Podstawowej nr 7 odbyły się jak co roku Mistrzostwa Matematyczne w grach karcianych dla uczniów klas I i II. Dzieci rywalizowały w trzech grach karcianych: Zegar, Kierowca i Supermatematyk oraz w kategorii indywidualnej i drużynowej. Ważna była szybkość i poprawność liczenia oraz umiejętność sprawnego ułożenia godzin na planszy zegarowej.
 • -

Szkolny "Talent show"

11.06. 2019 o godz. 8.30 na hali sportowej odbyła się gala konkursowa szkolnego konkursu "Mam talent". 11 młodych artystów zaprezentowało swoje umiejętności. Jurorami byli uczniowie, którzy oglądali występy koleżanek i kolegów. Na zakończenie gali każde dziecko mogło oddać głos na swojego faworyta.
 • -
Fundacja  Zaczytani org. składa serdeczne podziękowania dla

Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1

w Nowym Dworze  Mazowieckim

za zaangażowanie w Wielką  Zbiórkę  Książek  2019.
 • -

Sukces w konkursie „Z technologią w świat nauki”

Uczniowie klasy VI e wzięli udział w konkursie „Z technologią w świat nauki” pod patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego i Mazowieckiego Kuratora Oświaty. Uczniowie wykorzystując możliwości Internetu i współczesnych technologii opracowali projekt przyrodniczy pt. „Wulkany”. Nasz projekt przyrodniczy otrzymał wyróżnienie w województwie mazowieckim.

Finaliści szkolnego konkursu literowania wyrazów dla klas I-III ,, Aby język giętkim był” maj 2019

Gratulacje dla wszystkich uczestników konkursu. Uczniowie wszystkich poziomów wykazali się bardzo dobrą umiejętnością literowania wyrazów.

Wyniki konkursu ortograficznego „Złotopiórek” dla klas III

Gratulujemy zwycięzcom!

MISTRZOSTWA MATEMATYCZNE W GRACH KARCIANYCH maj 2019

Laureaci
 • -

Konkurs na najpiękniejszą kartkę wielkanocną

W  klasach IV i V SP7 pani Teresa Brodowska z biblioteki szkolnej i nauczyciel plastyki pan Sebastian Goliszek przeprowadzili konkurs na najpiękniejszą kartkę wielkanocną. Uczniowie wykazali się ogromną kreatywnością, pomysłowością oraz pracowitością.
 • -

XXIV Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Mój świat” – Nieskończoność wyobraźni – 2019

Kolejny konkurs zmagań artystycznych... tym razem w Lublinie.

Uczennica naszej szkoły z klasy 7c – Marika Sikorska  otrzymała wyróżnienie – „ Kwalifikacją do wystawy ”.
 • -

Zaczytani.org

W imieniu Samorządu Uczniowskiego oraz biblioteki szkolnej SP 7 serdecznie zachęcamy  chętnych uczniów do włączenia się w  ogólnopolską akcję: Zaczytani.org Akcja polega na zbiórce książek dla chorych dzieci, pacjentów szpitala.
 • -

XXIV edycja konkursu ekologicznego „Co w puszczy piszczy?”

W dniu 24 kwietnia 2019 r. grupa uczniów reprezentująca naszą szkołę wzięła udział w półfinale konkursu ekologicznego „Co w puszczy piszczy?”, który był przeprowadzony podczas gry terenowej na terenie Ośrodka Dydaktyczno – Muzealnego Kampinoskiego Parku Narodowego w Granicy.
 • -

Laureaci konkursu świątecznego Samorządu Uczniowskiego: " Kartka wielkanocna"

Rozdanie dyplomów i nagród odbyło się w 30.04.19 o godz. 14.10 w bibliotece szkolnej budynek główny SP 7.
 • -

Sukces uczennicy klasy 8b w VII Warszawskim Konkursie „Tak żyć, jak żyłem, warto było...” Józef Piłsudski

Miło mi poinformować, że kolejny raz nasza uczennica Weronika Spalik z klasy 8b została laureatką konkursu związanego z życiem i działalnością Marszałka Józefa Piłsudskiego.
 • -

Konkurs wiedzy o teatrze

19 marca trzyosobowe drużyny z klas trzecich wzięły udział w konkursie wiedzy o teatrze. Uczniowie musieli wykazać się nie tylko wiadomościami  z dziedziny teatru, ale również refleksem i błyskotliwością, umiejętnością współpracy, zdolnościami manualnymi i aktorskimi.
 • -

Wyniki konkursu „Nie tylko dla przyrodników”

I miejsce Krzysztof Michalak IV h

II miejsce Weronika Spalik VIII b

III miejsce Tomasz Kownacki IV h

Wyróżnienia: Jan Kaczmarczyk IV d, Julia Grodzicka IV d, Marta Zalewska IV h
 • -

Konkurs „Z technologią w świat nauki”

Grupa uczniów z klasy VI e– Szymon Kifonidis, Aleks Marczuk i Piotr Witkowski pod opieką nauczyciela przyrody Pani Pauliny Wieczorek, wzięli udział w konkursie „Z technologią w świat nauki” pod patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego i Mazowieckiego Kuratora Oświaty. 
 • -

Laureaci konkursu bożonarodzeniowego Samorządu Uczniowskiego: "Kartka świąteczna"

Amelia Krajewska kl.Ia
Kaja Mostowska kl.IIa
Mikołaj Szeskazkl.IIc

Gratulujemy!
 • -

KONKURS PRZYRODNICZY „CO W PUSZCZY PISZCZY”

Regulamin konkursu wiedzy o Puszczy Kampinoskiej
 • -

„Baśnie, podania i legendy Mazowsza w komiksie” IV edycja

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów szkół podstawowych województwa mazowieckiego, którzy dobrowolnie zadeklarują w nim swój udział.

Głównym celem Konkursu jest wyłonienie najciekawszego komiksu utworzonego na podstawie powszechnie znanych i opublikowanych baśni, podań i legend Mazowsza.
 • -

Oszałamiające wyniki zbiórki – akcja „Nakarm Brzuszka II”

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie!

SKW

 • -

"EkoWalentynki 2019 - czyli kochamy recykling!”

W dniu 14.02.2019 r.  w naszej szkole kolejny raz odbyły się EKO-Walentynki czyli akcja Kochamy Recykling. EkoWalentynki to okazja do pokazania swojej miłości, do Ziemi o którą powinniśmy dbać każdego dnia, np. poprzez takie drobne działania, jak zbiórka selektywna zużytych baterii i elektro-odpadów. Na każdego kto przyniósł do szkoły zużyte baterie oraz sprzęt elektroniczny i elektryczny czekały walentynkowe słodkości.
 • -

"W świecie baśni"

21 stycznia roku odbył się konkurs wiedzy o baśniach – „W świecie baśni”, który został przygotowany przez p. Magdę Myśliwiec, p. Urszulę Kamińską oraz p. Annę Grodzicką. Konkurs był skierowany do uczniów klas IV. Każdy z zespołów reprezentowali trzej zawodnicy.

Konkurs dla uczniów klas IV-VIII „Nie tylko dla przyrodników”

Konkurs polega na wykonaniu planszy edukacyjnej związanej z naukami przyrodniczymi.
 • -

Akcja- EkoWalentynki 2019

W lutym 2019 rusza IX edycja ogólnopolskiej akcji edukacyjnej pt. "EkoWalentynki - czyli kochamy recykling!". W Dniu Zakochanych - 14 lutego 2019 zainaugurujemy naszą akcję rozdając lizaki w kształcie serca, a to wszystko w zamian za przynoszone zużyte baterie oraz drobny zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny.
 • -

KONKURS ANGIELSKO-PLASTYCZNY „CHRISTMAS TREE”

W grudniu odbył się konkurs bożonarodzeniowy dla uczniów klas I-III. Zadaniem uczestników było wykonanie przestrzennej choinki z dowolnych materiałów. Na konkurs wpłynęło około 80 prac. Wszystkie były bardzo piękne i pomysłowe. Organizatorzy postanowili nagrodzić twórców 42 najpiękniejszych choinek.
 • -

XVIII OTWARTE MISTRZOSTWA NOWEGO DWORU MAZOWIECKIEGO W TABLICZCE MNOŻENIA

XVIII Otwarte Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego w Tabliczce Mnożenia odbędą się 16 marca 2019 r. w Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 1 w Nowym Dworze Mazowieckim Szkole Podstawowej nr 7 im. Orła Białego
 • -

Wyniki Mistrzostw w Kręceniu Bączkiem Matematycznym

W XIII Mistrzostwach Polski w Kręceniu Bączkiem Matematycznym Piruet / Mistrzostwach SP7 wzięło udział 84 uczniów klas I - III SP7 i zerówek Publicznego Przedszkola nr 5, 4 uczniów klas V oraz 19 par dziecko - dorosły. Zawody odbyły się 6 grudnia 2018 r. i stanowiły część Dnia Świętego Mikołaja. Wyniki zostały wywieszone na tablicy Samorządu Uczniowskiego, w budynku głównym, na I piętrze.
 • -

Sukcesy naszych wokalistek na festiwalu kolęd

Podobnie jak w ubiegłych latach, także i w tym roku, nasza szkoła – podstawowa i odziały gimnazjalne - była reprezentowana na Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Nasielsku. I podobnie jak w ubiegłych latach, także i teraz, reprezentanci szkoły zajęli wysokie pozycje, gdyż zaprezentowali bardzo wysoki poziom wokalny, a przy tym wyszli ze schematów i utartych „dróg” wykonywania utworów kolędowych. Pierwsze miejsce w kategorii klas IV-VI zajęła Małgorzata Odrzywolska z kl. 4g, drugie natomiast Zosia Sosińska z kl. 6a.
 • -

SKO – Szkolne Kasy Oszczędzania

W tym roku szkolnym ruszyła akcja SKO (szkolne kasy oszczędności). Klasy pierwsze odwiedziły Panie z banku, które przeprowadziły zajęcia z uczniami na temat oszczędzania. Panie zabrały ze sobą urządzenia bankowe, z których uczniowie mogli skorzystać i przeliczyć pieniądze. Dzieci mogły zobaczyć również zobaczyć banknot 500 zł.
 • -

Rozstrzygnięcie konkursu bibliotecznego „Okładka mojej ulubionej książki”

Biblioteka szkolna przy pomocy nauczyciela plastyki pana Sebastiana Goliszka zorganizowała i przeprowadziła konkurs plastyczny pt. „Okładka mojej ulubionej książki”. Konkurs był indywidualny i brali w nim udział uczniowie  klas IV i V.

VII Warszawski Konkurs  „Tak żyć, jak żyłem, warto było...” Józef Piłsudski

Tematy siódmej edycji konkursu dotyczą życia i działalności Marszałka Józefa Piłsudskiego i jego dokonań na rzecz wolnej Polski.
Organizatorem konkursu jest LXXVI Liceum Ogólnokształcące im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Warszawie, ul. Kowelska 1.
Celem konkursu jest popularyzacja wśród dzieci i młodzieży postaci i idei Marszałka Józefa Piłsudskiego, jego działalności niepodległościowej i państwotwórczej. Pogłębienie wiedzy na temat dziejów II Rzeczypospolitej, a także kształtowanie postaw patriotycznych.

Konkurs plastyczny „Błysk i blask”

Temat „Błysk i Blask” jest bardzo rozległy, dzięki czemu rozbudza wyobraźnię dzieci i młodzieży do kreatywnego i twórczego myślenia zarówno pod względem interpretacji tematu, jak i doboru formy. Serdecznie zachęcamy do sezonowych inspiracji, jak i realizacji własnych oryginalnych pomysłów. Format pracy: A-3, Technika: dowolna
Termin składania prac: 7 grudnia 2018/ do 6 grudnia do nauczycieli plastyki lub wychowawców

 • -

Konkurs świąteczny Samorządu Uczniowskiego

Samorząd Uczniowski ogłasza konkurs na najciekawszą kartkę świąteczną. Praca formatu A4 (złożona na pół) powinna być estetyczna i samodzielna. Liczy się oryginalność, pomysłowość oraz zgodność z tematem. Technika wykonania dowolna.

Prace oddajemy do 3 grudnia 2018.
 • -

Akcja „100 pozdrowień na 100 lecie Niepodległości”

Nasza szkoła włączyła się w ogólnopolską akcję „100 pozdrowień na 100- lecie Niepodległości”.  Projekt jest wspólną inicjatywą ponad stu geografów z całej Polski. Ogólnopolska akcja została zauważona przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego i włączona do kalendarza oficjalnych obchodów stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości.
 • -

LAUREACI KONKURSU POEZJI I PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ

Gratulujemy zwycięzcom. Gorąco dziękujemy WSZYSTKIM uczestnikom za chwilę wzruszeń.
 • -

Wystawa poświęcona 100 rocznicy odzyskania niepodległości.

W tygodniu poświęconym tematyce patriotycznej zorganizowana została w naszej szkole wystawa prac plastycznych na temat WOLNOŚĆ JEST W NAS. DUMNI ZE SWOJEJ NIEPODLEGŁEJ.
 • -

VIII Międzynarodowy Konkurs Plastyczny dla Dzieci i Młodzieży do lat 16 pt. “Wolność jest w Nas!  Dumni ze swojej Niepodległej”

Uczniowie, którzy wykonali prace na wysokim poziomie artystycznym, zgodni e  z regulaminem konkursu.  Ich piękne prace będą reprezentowały naszą szkołę:
 • -

Konkurs plastyczny

Zachęcamy uczniów naszej szkoły do wzięcia udziału w Międzynarodowym konkursie plastycznym  Wolność jest w nas!   Dumni ze swojej Niepodległej!
 • -

Konkurs ekologiczny „Bądź świadomy – walcz ze smogiem!”

Tegoroczna edycja nawiązuje do problemów związanych z jakością powietrza atmosferycznego. Celem konkursu jest wykształcenie u dzieci i młodzieży indywidualnej odpowiedzialności za stan środowiska, uświadomienie konieczności podejmowania działań antysmogowych oraz promowanie działań mających na celu ochronę powietrza.

KONKURSY PRZEDMIOTOWE DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

 • -

Jesteśmy szkołą młodych patriotów!

W ubiegłym roku szkolnym nasza szkoła wzięła udział w ogólnopolskim konkursie Szkoła młodych patriotów. Dzięki zaangażowaniu wielu uczniów i nauczycieli, przy wsparciu dyrekcji szkoły i Rady Rodziców, zrealizowaliśmy wysokie wymagania stawiane placówkom oświatowym, a szkoła otrzymała certyfikat Szkoły młodych patriotów.

Intranet

Kontakt

Dane kontaktowe

Zespół Szkolno-Przedszkolny
ul. Młodzieżowa 1,
05-101 Nowy Dwór Mazowiecki

NIP: 5311688691, REGON: 146254836

PP5 22 775 58 71
Sekretariat Zespołu - tel./fax 22 775 50 00
SP7 ul. Młodzieżowa 1 - 22 775 50 00
SP7 ul. Młodzieżowa 3 - 22 775 32 10

Deklaracja Dostępności

Mapa - lokalizacja

Newsletter

Dopisz się do newslettera.

Godziny otwarcia

Godziny pracy sekretariatu zespołu

poniedziałek - czwartek 7.30 - 15.30

piątek                             7.00 - 15.00

Stopka

Copyright Zespół Szkół w Nowym Dworze Mazowieckim

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.