Mistrzostwa Nowego Dworu w piłce ręcznej - chłopców 2018

W dniu 12.04.2018r w pięknej hali sportowej w Modlinie Twierdzy odbyły się mistrzostwa gminy Nowy Dwór Mazowiecki w piłce ręcznej chłopców ze szkół gimnazjalnych.

Organizatorem zawodów był NOSiR (który zapewnił nagrody dla najlepszych drużyn, sędziowanie i pomoc medyczną), PG-4 z Modlina Twierdzy, oraz klub sportowy „Reduta” (fundator nagrody dla najlepszego strzelca turnieju).

Zawody były bardzo dobrze i sprawnie zorganizowane (jak zawsze w Modlinie Twierdzy) przez pana Sławomira Krzeczkowskiego, który również pełnił rolę sędziego stolikowego.

Nasza szkołę reprezentowali:

Małecki Krzysztof,

Pawełas Piotr,

Przygoda Jakub,

Gumiński Gabriel (bramkarz),

Łuszczyński Marceli,

Flis Eryk,

Łojewski Daniel,

Pielach Jakub (kapitan),

Zychowicz Jakub,

Trener mgr Mariusz Tyczyński

Po rozgrzewce i losowaniu kolejności gier, w pierwszym meczu rywalizowali gospodarze turnieju

PG-4 i PG-2 z Nowego Dworu Maz. mecz zakończył się wysokim zwycięstwem naszej reprezentacji, następnie zagrały reprezentacje PG-4 z Modlina Twierdzy i PG-1 z Nowego Dworu Maz. mecz zakończył się zwycięstwem PG-1 i w ostatnim meczu reprezentacja naszej szkoły rozgromiła w spektakularny sposób drużynę PG-1 zdobywając komplet 6 pkt. i zasłużone pierwsze miejsce w Mistrzostwach Nowego Dworu szkół gimnazjalnych i awans do Mistrzostw powiatu, w których niestety nie weźmiemy udziału gdyż nasza reprezentacja ma w tym samym czasie wyjazd na „zieloną szkołę”.

Wyniki poszczególnych gier:

1) PG2 - PG4 11 : 3

2) PG1 – PG4 10 : 7

3) PG2 – PG1 16 : 6

Ponadto zawodnik naszej reprezentacji Piotr Pawełas, zdobył statuetkę dla najlepszego strzelca turnieju, zdobywając 10 bramek.

Zespół Szkolno-Przedszkolny
ul. Młodzieżowa 1,