Zespół Szkół nr 1 w Nowym Dworze Mazowieckim

Wyszukiwarka

Menu dodatkowe

Nawigacja

Treść strony

  • -

Szkolny konkurs - „Pomoce dydaktyczne z fizyki”

W maju 2017 roku został rozstrzygnięty konkurs z fizyki „Pomoce dydaktyczne z fizyki”. Celem konkursu „Pomoce dydaktyczne z fizyki” było pogłębienie wiedzy uczniów z fizyki, poprzez wykonanie przez nich samodzielnie przyrządu fizycznego do wybranego doświadczenia  oraz napisać dokumentację zawierającą: instrukcję do prezentowanego doświadczenia,  opis badanego zjawiska, test (zamknięty)  z 3 pytań dotyczących prezentowanego doświadczenia.

W tym roku do konkursu zgłosiło trzech uczniów swoje prace. Po rozstrzygnięciu I miejsce zdobył Krystian Cybulski (ID), mamy dwa miejsca drugie, ponieważ Kacper Maj i Kamil Koloński, obaj z klasy IIIB. Pierwsza praca była wyjątkowa, ponieważ uczeń zrobił laser, dzięki temu możemy na kluczach napisać swoje imię. Kacper i Kamil zaprezentowali po trzy doświadczenia do badania ciśnienia atmosferycznego.

Ale podczas roku szkolnego dostałam dużo niesamowitych prac, które spokojnie można byłoby zgłosić do konkursu. Były wyjątkowe i niespotykane. I stad zachęcam uczniów do udziału w tymże konkursie. Ponieważ niewiele brakowało aby inni mieli sukcesy.

 Gratulujemy zwycięzcom i wszystkim uczestnikom konkursu życzymy dalszych sukcesów. I zachęcam gorąco innych uczniów do uczestnictwa konkursu. Może jest to tylko szkolny konkurs, ale warto pokazać się z jak najlepszej strony w tym co jesteście dobrzy.

Aneta Rozmarynowska

Organizator konkursu

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -

wsteczwstecz

Intranet

Kontakt

Dane kontaktowe

Zespół Szkolno-Przedszkolny
ul. Młodzieżowa 1,
05-101 Nowy Dwór Mazowiecki

NIP: 5311688691, REGON: 146254836

PP5 22 775 58 71
Sekretariat Zespołu - tel./fax 22 775 50 00
SP7 ul. Młodzieżowa 1 - 22 775 50 00
SP7 ul. Młodzieżowa 3 - 22 775 32 10

Deklaracja Dostępności

Mapa - lokalizacja

Newsletter

Dopisz się do newslettera.

Godziny otwarcia

Godziny pracy sekretariatu zespołu

poniedziałek - czwartek 7.30 - 15.30

piątek                             7.00 - 15.00

Stopka

Copyright Zespół Szkół w Nowym Dworze Mazowieckim

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.