Treść strony - Laboratoria przyszłości

• uczniowie podczas programowania

Podsumowanie listopadowych działań realizowanych w ramach programu Laboratoria Przyszłości

#LaboratoriaPrzyszłości  #LaboratoriaPrzyszlosci

W listopadzie uczniowie naszej szkoły realizowali zajęcia przy użyciu sprzętu zakupionego w ramach projektu Laboratoria Przyszłości. Starsi uczniowie poznawali tajniki druku 3d i wydrukowali pomoce, które posłużą m.in. na lekcjach matematyki, biologii czy chemii. Młodsi uczniowie doskonalili umiejętności budowania i programowania modeli z klocków Lego Education Spike Prime i Essential. Udało nam się również zajrzeć do wirtualnej rzeczywistości przy pomocy gogli VR.

Wszystkie urządzenia cieszą się ogromnym zainteresowaniem uczniów i niezmiernie raduje fakt, iż coraz więcej klas korzysta ze sprzętów zakupionych w ramach programu Laboratoria Przyszłości.

• uczniowie klasy 3 programują modele z lego
  • uczniowie klasy 3 programują zbudowane modele
  • Uczniowie podczas programowania  budowania modeli z lego (1)
  • Uczniowie podczas programowania  budowania modeli z lego (2)