Treść strony - Akcje

• głosowanie

Głosujemy na naszą szkołę w konkursie Pho3nix Kids

Głosowanie publiczności w konkursie Pho3nix Active School rusza 17 maja 2022 o godzinie 00:00!
Głos można oddać na stronie Pho3nix Kids:
  • Klasa 6c (1)

Akcja ekologiczna „Kręci Nas Recykling”

Nasza szkoła włącza się do ogólnopolskiej akcji Kręci Nas Recykling. W dniu 14 kwietnia uczniowie klasy 6c z okazji zbliżającego się Dnia Ziemi posprzątali teren nad Wisłą.
  • plakat akcji

ZBIÓRKA DARÓW DLA DOMU DZIECKA W PŁOŃSKU

Mili Państwo!
W naszej szkole w dniach od 22 marca 2023r. do 5 kwietnia 2023r jest organizowana zbiórka darów dla podopiecznych Domu Dziecka w Płońsku. Rzeczy, które najbardziej się przydadzą środki higieniczne (dezodoranty, żele pod prysznic, szampony, mydełka itp.), skarpetki chłopięce i dziewczęce (różne rozmiary), przybory szkolne, słodycze.
  • Plakat Kręci nas recykling

Akcja „Kręci Nas Recykling”

Nasz szkoła włącza się do ogólnopolskiej akcji Kręci Nas Recykling, która odbędzie się nad Wisłą wzdłuż Osiedla Młodych w dniu 14.04.2023 r. od godz. 9.30 do 12.00.

Baziowa akcja

Mili Państwo, Drogie Dzieci, Droga Młodzieży!
w tym roku szkolnym SKW aktywnie współpracuje z Parafialnym Zespołem Caritas. Właśnie otrzymaliśmy od niego prośbę i postanowiliśmy pomóc. Starsze panie działające w Caritasie potrzebują bazi do wykonania palemek wielkanocnych.
A zatem - ogłaszamy zbiórkę bazi.

Kiermasz Wielkanocny

Mili Państwo, Drogie Dzieci, Droga Młodzieży,
sukces Kiermaszu Walentynkowego spowodował, że tym razem chcemy zorganizować Kiermasz Wielkanocny.
Chcemy, by był to kiermasz z rękodziełem - pisanki, kraszanki, baranki, zajączki, kurczaczki, kurki, stroiki, inne ozdoby wielkanocne, palmy, wiosenne ptaszki, kwiatki, ceramika, świeczniki i wszystko inne, co kojarzy się Państwu i Dzieciom z Wielkanocą i wiosną.

Zbiórka naklejek

11 lutego obchodzony był Światowy Dzień Chorego. To akurat był pierwszy dzień ferii w naszym województwie, więc nie mogliśmy zorganizować żadnej akcji. SKW - w ramach Ogólnopolskiego Projektu EMP@TYCZNA KLASA - organizuje ją więc dopiero teraz. Jest to zbiórka naklejek, które przekażemy naszym zaprzyjaźnionym pediatrom, zawieziemy na NPL w Nowym Dworze Mazowieckim i do szpitala w Dziekanowie Leśnym. Lekarze rozdadzą je chorym dzieciom.
  • Festiwal ciast
  • EkoWalentynki 2023 - koachamy recykling

"EkoWalentynki 2023 - czyli kochamy recykling!"

Dziękujemy wszystkim Uczniom, ich Rodzicom, Nauczycielom i Pracownikom niepedagogicznym za włączenie się do ogólnopolskiej akcji edukacyjnej pt. "EkoWalentynki - czyli kochamy recykling!" poprzez przynoszenie zużytych baterii oraz drobnego sprzętu elektrycznego i elektronicznego.
  • EkoWalentynki 2023 plakat

EkoWalentynki 2023- czyli kochamy recykling!

Rozpoczęły się przygotowania do kolejnej edycji akcji EkoWalentynki 2023. #EkoWalentynki to ogólnopolska akcja edukacyjna realizowana od 2010 roku, której celem jest promocja selektywnej zbiórki i recyklingu zużytych baterii oraz zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego.
W dniu 10 lutego 2023 roku zainaugurujemy naszą akcję rozdając lizaki w kształcie serca, a to wszystko w zamian za przynoszone zużyte baterie oraz drobny zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny.
  • plakat

ZBIÓRKA DARÓW DLA KOTÓW

Mili Państwo!

SKW postanowiło wesprzeć akcję, której celem jest ZBIÓRKA DARÓW DLA KOTÓW.

Akcja trwa od 16.01.2023 r. (poniedziałek) do 7.02.2023 r. (wtorek).

KIERMASZ WALENTYNKOWY

Drodzy Uczniowie, Mili Państwo,

Na początku lutego 2023 r. SKW chciałoby zorganizować KIERMASZ WALENTYNKOWY.
Pieniądze z kiermaszu przeznaczymy na naklejki podłogowe do szkoły.  W związku z tym zwracamy się z prośbą do naszych Uczniów i do Państwa - Rodziców i Opiekunów.
  • Kopia ZBIÓRKA DARÓW DLA PSIAKÓW(1)
  • Screenshot_20221208-000307_Drive

„POMÓŻMY SPAKOWAĆ FANTY”

SKW zaprasza do udziału w kolejnej odsłonie akcji „POMÓŻMY SPAKOWAĆ FANTY”.
Co zbieramy? Folię bąbelkową (nową w arkuszach lub używaną czystą).
Kiedy zbieramy? 1 - 21 grudnia 2022 r.
  • plakat akcji

XII Bożonarodzeniowa Paczka dla Bohatera

Drodzy Uczniowie, Mili Państwo, przed nami kolejna akcja. SKW postanowiło przyłączyć się do XII Bożonarodzeniowej Paczki dla Bohatera.
OD 1. GRUDNIA (CZWARTEK) DO 8. GRUDNIA (CZWARTEK) W NASZEJ SZKOLE BĘDZIE TRWAŁA ZBIÓRKA PRODUKTÓW ŻYWNOŚCIOWYCH Z DŁUGIM TERMINEM WAŻNOŚCI ORAZ ARTYKUŁÓW CHEMICZNYCH.
  • Zapalenie zniczy na grobach poległych żołnierzy 2

Udział w akcji - #SzkołaPamięta

Dnia 21 listopada 2022 r. uczniowie klasy 4B wraz z opiekunami wybrali się na spacer ulicami naszego miasta, w ramach wycieczki - Poznajemy nasze miasto - Szkoła pamięta. Wycieczka miała na celu zapoznanie z historią miasta - naszej małej ojczyzny.
  • Klasa 2e Austria

Świętujemy Europejski Dzień Języków

W dniu 26 września 2022r. świętowaliśmy w naszej szkole Europejski Dzień Języków, który został zorganizowany przez nauczycieli języka angielskiego: Katarzynę Domeradzką oraz Ewę Gawlińską. Nauczyciele języka angielskiego i niemieckiego przeprowadzili lekcje nt. nauki i popularności języków obcych.