Treść strony - Konkursy

Wyniki konkursu czytelniczego dla uczniów klas siódmych „Bohaterowie lektur szkolnych”

W czerwcu tego roku odbył się konkurs wiedzy o bohaterach lektur szkolnych dla klas siódmych.

Celem tego konkursu było zachęcenie uczniów do krytycznego czytelnictwa i sprawdzenia swojej wiedzy z lektur obowiązkowych dla klas 4-7.
  • 142bdd521761f610cccc111d94aeb8b5

XIX Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego w Tabliczce Mnożenia

Wyniki XIX Mistrzostw Nowego Dworu Mazowieckiego w Tabliczce Mnożenia

konkurs powiatowy

Konkurs geograficzny „Szkolne pomoce dydaktyczne z geografii”

Regulamin konkursu geograficznego „Szkolne pomoce dydaktyczne z geografii”
  • konkurs6

Powiatowy Konkurs Ekologiczny "1 z 9 - Ekologia z ochroną środowiska"

W dniu 29.04.2022 r. odbyła się w naszej szkole Powiatowy Konkurs Ekologiczny "1 z 9 - Ekologia z ochroną środowiska". W konkursie wzięli udział zgłoszeni  uczniowie klas ósmych powiatu nowodworskiego z następujących szkół: Szkoła Podstawowa nr 1 im. Świętego Jana Pawła II w Nowym Dworze Mazowieckim, Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 4 w Nowym Dworze Mazowieckim, Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 3 w Nowym Dworze Mazowieckim oraz Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 1 Szkoła Podstawowa nr 7 im. Orła Białego w Nowym Dworze Mazowieckim.
  • konkurs-plakat

Szkolny konkurs plastyczny z okazji Dnia Ziemi dla uczniów klas 1 - 8 "Zainwestuj w Naszą Planetę".

Szczegółowe informacje na plakacie.
  • wystawa nagrodzonych prac

Konkurs plastyczny dla klas 4-8 MUZYKA I TANIEC W MALARSTWIE - rozstrzygnięty!

14 marca 2022r komisja konkursowa w składzie: Aneta Lodzik, Hanna Rucińska i Sebastian Goliszek wyłoniła laureatów szkolnego konkursu plastycznego dla klas 4-8 pt. "Muzyka i taniec w malarstwie" z cyklu Mistrzowie pędzla. Przyznano także 5 wyróżnień.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy.
  • Konkurs plakat

Ogólnopolski Konkurs Filmowy „Science Movie” 2022

Szczegóły na plakacie.
  • wystawa prac

Wyniki szkolnego konkursu plastycznego dla klas 2 i 3

„Mistrzowie pędzla. Być jak…Picasso”
  • uczestniczki z jury

Konkurs wokalny "Bursztynowy Słowik"

W grudniu w klasach 1-3 odbyły się przesłuchania do konkursu wokalnego „Bursztynowy słowik”. Do konkursu zgłosiło się wiele utalentowanych młodych gwiazd. Po burzliwych naradach jury zdecydowało, że bursztynowym słowikiem naszej szkoły w klasach młodszych zostanie Izabela W. z klasy 1 A.

Konkurs plastyczny dla klas 2 i 3

" Mistrzowie pędzla. Być jak Picasso"
Uwaga! Z uwagi na obecną sytuację epidemiczną termin oddania pracy plastycznej na konkurs został przesunięty do 15 lutego.

Konkurs plastyczny dla klas 4-8

"Mistrzowie pędzla. Muzyka i taniec w malarstwie"
  • kolaż ulotek konkursowych

Wystawa ulotek szkolnego konkursu ekologicznego "Wiem jak segregować odpady"

W grudniu odbył się szkolny konkurs ekologiczny dla klas IV - VIII "Wiem jak segregować odpady". Przedmiotem konkursu było wykonanie przez uczniów ulotki na temat prawidłowej segregacji odpadów.  Celem konkursu była edukacja ekologiczna uczniów, wzrost poziomu wiedzy z zakresu ochrony środowiska oraz rozwijanie kreatywności uczniów.

Laureaci Powiatowego Konkursu Pieśni i Poezji Patriotycznej

Serdecznie gratulujemy.
  • nagrodzeni w konkursie

Konkurs plastyczny "Moja ulubiona bajkowa postać" dla klas I-VI

5 listopada obchodzony był w naszej szkole Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek, przy tej okazji zorganizowano konkurs plastyczny "Moja ulubiona bajkowa postać". Do organizatorów wpłynęło wiele ciekawych prac, a wybór tych najpiękniejszych był bardzo trudny.
  • Plakat z informacją o konkursie

Szkolny Konkurs Ekologiczny dla uczniów klas IV-VIII "Wiem jak segregować odpady!"

• Praca uczennicy

Wystawa prac plastycznych konkursu "Mój las"

W listopadzie zakończył się etap szkolny konkursu ogólnopolskiego "Mój las", który jest organizowany przez Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Leśnictwa i Drzewnictwa oraz Ligę Ochrony Przyrody. Uczestnictwo w konkursie "Mój las" miało na celu poszerzenie wiedzy przyrodniczo - ekologiczno - leśnej, promowanie walorów przyrodniczo - turystycznych polskich lasów oraz podejmowanie działań na rzecz ochrony środowiska.

Sukces uczniów w ogólnopolskim konkursie "Spotkanie z drzewem"

W dniu 10 października przypada Międzynarodowy Dzień Drzewa. Z tej okazji stowarzyszenie Ziemia i My – Centrum Edukacji Ekologicznej z siedzibą w Dąbrowie Górniczej ogłosiło konkurs ogólnopolski „Spotkanie z drzewem”.

Powiatowy Konkurs Poezji i Pieśni Patriotycznej

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Nowym Dworze Mazowieckim zaprasza uczniów klas IV – VIII szkół powiatu nowodworskiego (zgłoszonych przez nauczycieli) do udziału w Konkursie Poezji i Pieśni Patriotycznej, który odbędzie się w dniu  18 listopada 2021 roku o godz. 9.00  w Szkole Podstawowej nr 7 w Nowym Dworze Mazowieckim, ulica Młodzieżowa 3 (dawny budynek gimnazjum).
  • I miejsce

Wyniki szkolnego konkursu fotograficznego „Jesień w lesie”

W miesiącu październiku odbył się szkolny konkurs fotograficzny „Jesień w lesie”, którego celem było poznanie piękna lasu jesienią, rozwijanie zainteresowań fotografowaniem jako jednej z form spędzania czasu wolnego rodzica z dzieckiem, wyrabianie wrażliwości na piękno lasu oraz dostrzeganie uroczych zakątków lasu jesienią w swoim regionie. Zadaniem uczniów było wykonanie zdjęcia.
  • Maria Skłodowska-Curie

Konkurs Wiedzy "Kłopot z Panią Skłodowską"

Konkurs wiedzy o Marii Skłodowkiej – Curie

SZKOLNY KONKURS FOTOGRAFICZNY "JESIEŃ W LESIE"

Konkurs ogólnopolski "Mój las"

Szczegóły dotyczące konkursu na plakacie.