Dzień Rodziny w klasie If

Dnia 14 czerwca 2016r. w klasie If odbyła się wyjątkowa uroczystość jaką był "Dzień Rodziny", na którą licznie przybyli rodzice uczniów. Impreza rozpoczęła się ciepłymi i miłymi słowami powitania, które padły z ust naszego gospodarza klasy Karola.

Rodzice z głębokim zainteresowaniem podziwiali prezentowany przez dzieci montaż słowno-muzyczny. Z dumą i łzami w oczach przysłuchiwali się pięknej recytacji wierszy, która przeplatała się z wesołymi  piosenkami. Dzieci kolejny raz udowodniły, że prócz talentu krasomówczego oraz wokalnego drzemie w nich również duży potencjał taneczny. Taniec "Wirujemy" do muzyki poważnej oraz taniec z szarfami stanowiły uroczy dodatek do całości występów.

Miłym zakończeniem występu było wręczenie obecnym rodzicom symbolicznych laurek i gipsowych prezentów, przygotowanych przez uczniów.

Uroczystości takie jak ta, niebywale integrują i umacniają rodzinę, dają okazję do wspólnego spędzenia czasu i zbliżają do siebie jej członków.

Beata Filipiak

Zespół Szkolno-Przedszkolny