Spotkanie integracyjne uczniów i rodziców klasy If

W ciepłe, czerwcowe popołudnie, 10 czerwca uczniowie klasy 1f wraz z rodzicami i rodzeństwem oraz wychowawcą uczestniczyli w integracyjnym spotkaniu zorganizowanym przy Hotelu Royal w Modlinie Twierdzy. Wspólnie spędzili miłe chwile na świeżym powietrzu. Było mnóstwo atrakcji – gry i zabawy, dmuchany zamek, konkurencje sportowe i wiele innych. Jak na prawdziwym ognisku nie mogło zabraknąć pieczonej kiełbaski i chrupiącego chlebka.  Mamy zadbały też o słodką część - ciasta, rogaliki, owoce. Dzieci i rodzice prężnie prezentowali się podczas zabaw sportowych. Spędziliśmy czas w miłej atmosferze z mnóstwem śmiechu i radości. Każde z dzieci dostało pamiątkowe dyplomy i inne niespodzianki. Mamy nadzieję, że wspólnie spędzony czas wzbudził u dzieci i rodziców wiele pozytywnych emocji. Dziękujemy rodzicom za organizację imprezy i radosną zabawę z dziećmi.

Beata Filipiak