Święto Rodziny w klasie 1 E

3 czerwca był w klasie 1 e bardzo uroczysty. O godzinie 17:00 wszyscy uczniowie z rodzinami spotkali się w Klubie Rolnika w Bożej Woli na występie z okazji Dnia Rodziny. Elfiki recytowały wierszyki i śpiewały piosenki dla mam i tatusiów. Były momenty wzruszeń, na przykład przy piosence „List do matki” z repertuaru Violetty Villas, ale i śmiechu, kiedy mowa była o oswajaniu tatusiów. Na zakończenie uczniowie zatańczyli układ choreograficzny do piosenki „Chocolate”. Zgromadzona publiczność nagrodziła młodych artystów gromkimi brawami.

Po pierwszej, uroczystej części, nastąpiła druga, czyli integracyjny grill klasowy. Elfiki wraz z rodzinami ucztowały i bawiły się na świeżym powietrzu. Zajadano się pysznymi kiełbaskami i innymi przysmakami przygotowanymi przez rodziców. Na terenie Klubu Rolnika grano w piłkę, ćwiczono na sprzętach gimnastycznych, bawiono się w berka i psocono co niemiara. Wieczór wypełniony był dobrą zabawą – aż żal było rozchodzić się do domów.

Aleksandra Pocheć