IGRZYSKA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH KL. I-III

13 maja 2016 r. na hali NOSiR odbyły się kolejne Igrzyska Szkół Podstawowych klas młodszych naszego miasta.

Reprezentacje szkół rywalizowały w różnych konkurencjach. Był tor przeszkód, bieg sztafetowy, kozłowanie piłki slalomem, strzały do bramki, rydwany, bieg wahadłowy z piłką, przenoszenie piłki w parach. Naszą szkołę reprezentowali: Maria Gromadka, Michalina Grzesiak, Nadia Nowakowska, Pola Kicior, Kacper Bielski, Milan Kalinowski, Igor Szymański, Michał Zieliński, Katarzyna Fotek, Milena Markowska, Zuzanna Rakiecin, Nadia Śniady, Karol Filipowicz, Maciej Jeżewski, Arkadiusz Strześniewski, Jakub Żuryński, Gabriela Jaroszczyk, Alicja Pieluchowska, Paulina Przychodzka, Patrycja Reginis, Kamil Głogulski, Szymon Kifonidis, Bartosz Riabow, Piotr Witkowski.

Igrzyska rozpoczęły się uroczystym wejściem reprezentacji poszczególnych szkół na halę. W tym roku jako pierwsi wchodzili sportowcy z naszej szkoły, następnie z SP 5, SP 4 i SP3. Po zapaleniu znicza,  złożeniu ślubowania i rozgrzewce rozpoczęły się konkurencje. Uczniowie dawali z siebie dużo, a czasami jeszcze więcej. Od początku do samego końca była zacięta rywalizacja. Przed ostatnią konkurencją różnice między szkołami były jednopunktowe. Przenoszenie piłki w parach wyłoniło zwycięską reprezentację ze Szkoły Podstawowej nr 4. Nasza drużyna zajęła  drugie miejsce, zdobyliśmy tylko 2 punkty mniej. Zabrakło odrobinę szczęścia.

Dziękujemy całej drużynie za ogromny wysiłek włożony w treningi oraz za wolę walki i zaangażowanie w czasie zawodów.

Dziękujemy również Pani Urszuli Kamińskiej i uczniom klas trzecich za przygotowanie i zaprezentowanie programu artystycznego.

Wielkie podziękowania dla wszystkich kibiców, uczniów, nauczycieli, rodziców i znajomych. Wasz doping pozwolił nam wygrywać poszczególne konkurencje.

Opiekunowie Grażyna Nurczyńska, Dorota Przygoda, Katarzyna Tomaszewska, Anna Warchoł