Zespół Szkół nr 1 w Nowym Dworze Mazowieckim

Wyszukiwarka

Menu dodatkowe

Nawigacja

Treść strony

Konkurs „Dbasz o środowisko, dbasz o siebie”

W związku z organizacją  konkursu "Dbasz o środowisko, dbasz o siebie" chcemy kontynuować segregację odpadów i zaplanowaliśmy ją na kwiecień.

Akcja ma na celu przybliżenie całej społeczności szkolnej tematyki segregacji i jej znaczenia dla naszego zdrowia i kondycji środowiska przyrodniczego.

Wychowawcy klasy 0-3 oraz nauczyciele przyrody w klasach 4 - 6 przeprowadzą lekcje dotyczące zasad segregacji odpadów oraz możliwości jakie daje ich recykling. Temat lekcji należy wpisać na zielono do dziennika.

Jesteśmy przekonani, że wspólnym wysiłkiem we właściwy sposób zatroszczymy się o najbliższe otoczenie, a w konsekwencji o zdrowie każdego z nas.

Rozszerzenie systemu selektywnej zbiórki odpadów w naszej szkole wymaga dokupienia odpowiednich pojemników do segregacji, co generuje z kolei dodatkowe koszty związane z ich zakupem. Zwracamy się z prośbą do Wychowawców klas o zbiórkę 1 zł od Ucznia. Wpłaty klasowe prosimy kierować do Organizatorów konkursu. Termin zbiórki do 22 kwietnia.

Segregacja odpadów, która powstała w naszej szkole nie jest skomplikowana i stanowi ważny krok do odzysku oraz recyklingu.

Dla uczniów klas O – VI ogłaszamy indywidualny konkurs plastyczny na plakat pt. „Dbam o środowisko - segreguję odpady”. Praca konkursowa może być wykonana dowolną techniką. Format pracy A3. Termin oddania pracy do 22 kwietnia.

 

Organizatorzy

P.Wieczorek

D. Czarnohuz

 

wsteczwstecz

Intranet

Kontakt

Zespół
Szkolno-Przedszkolny nr 1
w Nowym Dworze Mazowieckim

ul. Młodzieżowa 1
05-101 Nowy Dwór Mazowiecki
NIP: 5311688691, REGON: 146254836

Sekretariat Zespołu - tel./fax 22 775 50 00
PP5 - 22 775 58 71
SP7 ul. Młodzieżowa 1 - 22 775 50 00
SP7 ul. Młodzieżowa 3- 22 775 32 10

Deklaracja Dostępności

Mapa - lokalizacja

Newsletter

Dopisz się do newslettera.

Godziny otwarcia

Godziny pracy sekretariatu zespołu

Godziny otwarcia poniedziałek-czwartek 7:30-16:00
  piątek 7:00-15:00

 

Stopka

Copyright Zespół Szkół w Nowym Dworze Mazowieckim

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.