„Mini konferencja prasowa z Agustinem Egurrolą”

23 marca odbyła się „Mini konferencja prasowa z Agustinem Egurrolą”. Uczniowie klas 3 wcieli się w rolę dziennikarzy, którzy zadawali pytania zaproszonemu gościowi. Podczas spotkania zarówno widzowie, jak i dziennikarze dowiedzieli się wiele ciekawych rzeczy dotyczących tańca i choreografii.

Podczas wywiadu wysłuchaliśmy opowiadania, którego autorem jest Agustin Egurrola. Historia opowiada o małym chłopcu, którego ogromną pasją był taniec.

W podziękowaniu za spotkanie zostały wręczone laurki wykonane przez dzieci oraz dwa listy z nominacjami do otrzymania odznaczenia „Orderu Uśmiechu”.

Na spotkaniu nikt się nie nudził, widownia słuchała wywiadu jak zaczarowana, a po konferencji, każdy uczestnik otrzymał pamiątkowe zdjęcie z autografem. Nie obyło się również bez pamiątkowych zdjęć. Teraz już każdy już wie, jak trudna jest praca tancerza i choreografa. Wykonując taki zawód trzeba mieć oczy szeroko otwarte, ponieważ nigdy nie wiadomo, kiedy ujrzymy inspirację do następnej choreografii.

Anna Traczyk

Zespół Szkolno-Przedszkolny