Wycieczka do hotelu Nosselia

22 marca 2016 r. uczniowie klasy 1c wyruszyli na poszukiwanie przygód do hotelu Nosselia. Mimo, że pogoda chciała zniechęcić tropicieli do działania, uczniowie dzielnie walczyli z deszczem. Nie przestraszyli się chmur i ruszyli na wyprawę po ogromnym terenie. Dzieci zostały podzielone na dwie grupy – każda z nich dostała mapy i zaznaczone punkty. Po drodze spotykało ich wiele atrakcji – elektryczne deski, disc-golf, poszukiwanie krążków. Po drodze poznawali wiele ciekawostek przyrodniczych, nie obyło się również bez zagadek i konkursów. Krążąc z mapą, każda grupa trafiła do mini zoo, gdzie wszyscy mogli pogłaskać i nakarmić lamy.

Podchody zakończyły się wspólnym ogniskiem z kiełbaskami oraz grą w piłkę nożną.

Wszyscy wrócili do domu brudni, zmęczeni, najedzeni i PRZESZCZĘŚLIWI.

Anna Traczyk