PRAWIE JAK W KINIE, CZYLI WIECZOREK FILMOWY W 1 E

Z okazji Dnia Kobiet odbył się w klasie 1 E wieczorek filmowy. O godzinie 17:15 cała klasa spotkała się w szatni, by następnie udać się do specjalnie przygotowanej sali kinowej – panował tam ciemność, rozświetlana blaskiem ekranu, porozstawiane były wygodne kanapy i na każdego czekał popcorn. Elfiki zajęły miejsca i rozpoczął się seans filmu „W głowie się nie mieści”. Obraz opowiadał historię dziewczynki o imieniu Riley, którą kieruje pięć emocji: Radość, Strach, Gniew, Odraza i Smutek. W momencie wyprowadzki do innego miasta wszystko zaczyna się komplikować i Radość oraz Smutek muszą się nie lada starać, żeby doprowadzić wszystko do porządku. W czasie przerwy w projekcji filmu uczniowie częstowali się specjalnie przygotowanym na tę okazję poczęstunkiem. Cała impreza skończyła się późnym wieczorem, a rozentuzjazmowane Elfiki czekają już na kolejny kinowy wieczorek.

Zespół Szkolno-Przedszkolny
ul. Młodzieżowa 1,