SZKOLNY KONKURS WIEDZY OMNIBUS 2015/2016

Konkurs wiedzy OMNIBUS w naszej szkole ma wieloletnią tradycję.  Głównym celem konkursu jest rozwijanie zainteresowań z różnych dziedzin wiedzy, zachęcanie do nauki oraz umożliwienie zainteresowanym zaprezentowanie swojej wiedzy. W tym roku odbył się w dniach 26.01 – 27.01.2016 roku w bibliotece szkolnej. Rozgrywany jest on w dwóch kategoriach wiekowych. Młodsi uczniowie z klas drugich i trzecich stanowią I grupę, II grupę tworzą uczniowie z klas czwartych, piątych i szóstych.  O tytuł Omnibusa rywalizuje po dwóch przedstawicieli z każdej klasy. Uczestnicy wykazali się wysokim poziomem wiedzy. Konkurs cieszy się niesłabnącą  popularnością,  wzbudza wiele emocji, zarówno wśród uczniów, jak   i nauczycieli. Komisja  w składzie: p. Wanda Kępska, p. Grażyna Duch, p. Teresa Wesling i p.  Joanna Wrzosek wyłoniła dwóch zwycięzców, którzy zdobyli zaszczytne miano OMNIBUSA:

w kategorii klas młodszych          SZYMON PROSS z kl. IIIc

w kategorii klas starszych       MARLENA WOJCIESZEK   z kl.VIb

Dyplomy uznania i nagrody wręczyła laureatom Pani Dyrektor Irmina Bieńkowska.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział, a zwycięzcom gratulujemy wygranej.

Zespół Szkolno-Przedszkolny
ul. Młodzieżowa 1,