Świąteczne klimaty w 2e

1. Tuż przed przerwą świąteczną, po wielu tygodniach prób, Iskierki wystawiły dla kolegów z klasy 2g  w podziękowaniu za zaproszenie na ich sztukę teatralną - przedstawienie jasełkowe pt. „Anielski figiel”. Przedstawienie bardzo się podobało zarówno kolegom, jak i ich opiekunom. Pani Grażynka i pan Rafał, częstując Iskierki łakociami, gratulowali im udanego.
  2. Wieczorem 17 XII odbyło się klasowe spotkanie wigilijne, na które dzieci zaprosiły sowich najbliższych. Uczniowie klasy 2e stanęli na wysokości zadania. W przedstawieniu świątecznym pt „Anielski figiel” zaprezentowali swoje zdolności wokalne, ciekawe układy choreograficzne, grę na dzwonkach i kunszt aktorski. Rodzice zadbali o stroje i rekwizyty. Ciekawa dekoracja była efektem popołudniowego spotkania uzdolnionych plastycznie mam i wychowawczyni. Spektakl zakończyło składanie życzeń, dzielenie się opłatkiem i wręczenie rodzicom własnoręcznie wykonanych na warsztatach plastycznych – bombek. Dzieci odwiedził też miły gość- Mikołaj i obdarował je prezentami. Radości było co niemiara. Wspólne kolędowanie i słodki poczęstunek zakończyły to jakże ważne i miłe spotkanie.

wych. Aneta Lodzik

Zespół Szkolno-Przedszkolny