Zespół Szkół nr 1 w Nowym Dworze Mazowieckim

Wyszukiwarka

Menu dodatkowe

Nawigacja

Treść strony

  • -

Grudniowe wydarzenia z życia Iskierek

Grudzień obfitował w wiele ważnych dla uczniów klasy 2e wydarzeń.

  1. Na mikołajki wspólnie z kolegami Orlikami z 2g wybrali się do kina interaktywnego na film „W królestwie zwierząt”, gdzie poprzez projekcję filmu przyrodniczego i trójwymiarowego oraz spektaklu z efektami dźwiękowymi i dotykowymi poznawały zwyczaje zwierząt, zagrożenia środowiska, brały udział w grze interaktywnej, razem z prowadzącym naśladowały odgłosy zwierząt.  Bardzo aktywnie uczestniczyły w całym programie edukacyjnym.
  2. W tygodniu przedświątecznym wraz z opiekunami panią Magdą, panią Iwoną i wychowawczynią Anetą Lodzik korzystając ze środków komunikacji miejskiej pojechały w odwiedziny do Urzędu Miasta. Dzięki Pani Alinie Ochtyrze– inspektorowi w Wydziale Edukacji i Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego w Nowym Dworze Mazowieckim zwiedziły różne wydziały, spotkały się z ich pracownikami. Miłą niespodzianką było spotkanie i pamiątkowe zdjęcie z Burmistrzem Miasta- panem Jackiem Kowalskim Iskierki dziękując za gościnę wręczyły pracownikom Urzędu Miasta wykonane przez uczniów SP7 kartki z życzeniami świątecznymi.
  3. W drodze powrotnej dzieci odwiedziły zaprzyjaźniony z naszą szkołą NOK. Pani Lidka Godlewska przedstawiła ofertę Ośrodka Kultury, opowiedziała o zajęciach jakie tam się odbywają, a następnie oprowadziła dzieci po galerii „Łącznik” gdzie znajdowała się wystawa prac konkursowych „Jesień piórkiem i ołówkiem”. Uczniowie uważnie słuchali i dzielili się wrażeniami, podziwiając prace swoich rówieśników.

wych. Aneta Lodzik

  • -
  • -
  • -

wsteczwstecz

Intranet

Kontakt

Zespół
Szkolno-Przedszkolny nr 1
w Nowym Dworze Mazowieckim

ul. Młodzieżowa 1
05-101 Nowy Dwór Mazowiecki
NIP: 5311688691, REGON: 146254836

Sekretariat Zespołu - tel./fax 22 775 50 00
PP5 - 22 775 58 71
SP7 ul. Młodzieżowa 1 - 22 775 50 00
SP7 ul. Młodzieżowa 3- 22 775 32 10

Deklaracja Dostępności

Mapa - lokalizacja

Newsletter

Dopisz się do newslettera.

Godziny otwarcia

Godziny pracy sekretariatu zespołu

Godziny otwarcia poniedziałek-czwartek 7:30-16:00
  piątek 7:00-15:00

 

Stopka

Copyright Zespół Szkół w Nowym Dworze Mazowieckim

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.