WARSZTATY BOMBKOWE W III D

17 grudnia w klasie III d odbyły się warsztaty plastyczne. Bogactwo barw, magia kolorów, artystyczne wzory mieniące się brokatem na świątecznych dziełach. Tą wyjątkową twórczością wykazali się  mali artyści, podczas warsztatów inspirowanych atmosferą nadchodzących świąt Bożego Narodzenia. Wszyscy uczniowie wraz z rodzicami stworzyli niezwykle artystyczne dzieła, dekorując bombki fantazyjnymi motywami. Od pomysłów i kolorów aż kręciło się w głowie. Każdy chciał, żeby jego bombka prezentowała się wyjątkowo. Uczestnicy warsztatów zabrali swoje dzieła do domu, by pochwalić się najbliższym, efektem swojej pracy.

Z pewnością wykonanie własnoręcznie zdobionych bombek sprawi, że choinka w domach dzieci będzie jeszcze bardziej wyjątkowa.

D. Przygoda

Zespół Szkolno-Przedszkolny