Andrzejkowe szaleństwo

Dnia 26 listopada uczniowie naszej szkoły bawili się podczas zabawy andrzejkowej przygotowanej przez Radę Rodziców, nauczycieli świetlicy i Samorząd Uczniowski. Ach cóż to było za szaleństwo – atrakcjom nie było końca, konkursy, wróżby i tańce , które pomimo zmęczenia trwały do ostatnich minut, a uśmiech nie znikał z twarzy naszych podopiecznych. Dobra zabawa nie odbyła by się bez odpowiedniej muzyki,  o którą zadbał pan Demczuk i bez wspaniałego wodzireja.

Takim wodzirejem podczas zabawy uczniów z klas zerowych i pierwszych oraz klas drugich i trzecich była  pani I. Ryńska-Pieluchowska, która całą salę porwała w wir szaleńczej zabawy przy największych hitach muzycznych. Nie brakowało również kultowych tańców takich jak: kaczuchy czy makarena ale nawet najbardziej zmęczeni tancerze mogli odetchnąć przy tańcach dowolnych.

Uczniowie z klas czwartych, piątych i szóstych bawili się również przy muzycznej oprawie pana Demczuka ale przy nieco innych hitach muzycznych. Całość imprezy łącznie z wróżbami prowadził Samorząd Uczniowski z opiekunami panią K. Dobruk i panem W. Stecyną. Emocji nie zabrakło zwłaszcza przy wróżbach  i tańcach w parach.

Wesoły nastrój, wspaniała zabawa, emocje, królowały w tym dniu w naszej szkole, a nagrody i cukierki zakupione przez panią J. Strawę osłodziły  zakończenie tej jakże lubianej przez dzieci uroczystości.

E. Ładniak