JESIENNE LEŚNE TAJEMNICE

Co dzieje się jesienią w lesie? Jakie zmiany zachodzą w przyrodzie jesienią? Jak zwierzęta przygotowują się do zimy? Odpowiedzi na te pytania poszukiwali uczniowie klasy integracyjnej II g. Poznane leśne tajemnice postanowili zaprezentować w teatralnej odsłonie. Pod kierunkiem wychowawców przygotowali inscenizację i w czwartkowy wieczór (19 listopada) i piątkowe przedpołudnie (20 listopada) sala 37 zamieniła się w leśny teatr. Dzięki dużemu wsparciu i zaangażowaniu Rodziców kostiumy i scenografia były imponujące i wprowadzały w klimat przedstawienia. Owacjami na stojąco rodzice i goście nagrodzili występ młodych aktorów. Rówieśnicy z zaciekawieniem obejrzeli inscenizację i również podziękowali brawami za występ.

Serdecznie Dziękujemy Rodzicom za pomoc i zaangażowanie w organizację przedstawienia. Wychowawcy 2g