Zakończenie roku szkolnego 2014/2015 – klasy I-III

26 czerwca 2015 roku zakończyliśmy pracowity rok szkolny 2014/2015.

O godzinie 11.00 uczniowie klas trzecich oficjalnie rozpoczęli uroczystość, witając zaproszonych gości - przedstawicieli Urzędu Miasta - panią  Agnieszkę  Sejdę  oraz  Rady Miasta – panią Grażynę Brzozowską i pana Włodzimierza Laura, dyrektora szkoły- Agnieszkę Pindel, wicedyrektorów- Irminę Bińkowską i Tomasza Szadkowskiego ,nauczycieli, wychowawców, rodziców i uczniów. Po wprowadzeniu sztandaru odśpiewano hymn szkoły. Następnie rozpoczął się krótki program artystyczny, składający się z wierszy, tańca i wesołych wakacyjnych piosenek. Pięknie  zaprezentowali się  zwycięzcy szkolnych i pozaszkolnych konkursów wokalnych. Pani dyrektor Agnieszka Pindel, dziękując  za ten wspaniały rok, nie zapomniała o tym, że był to wspólny sukces, zarówno uczniów, jak i nauczycieli. Życzyła także wszystkim udanego, bezpiecznego wypoczynku na wakacjach. Nasi najlepsi uczniowie klas I-III odebrali nagrody książkowe wręczane im przez panią dyrektor, zaproszonych gości oraz wychowawców.

Dzieci z klas III pożegnały swoje wychowawczynie:  Beatę Filipiak, Grażynę Duch, Mirosławę Franczak i Annę  Dryblak , dziękując im za opiekę  i  trud włożony w ich naukę i wychowanie. Mamy nadzieję, że pogodny nastrój, który zapanował na uroczystości zakończenia roku szkolnego 2014/2015 przeniesie się na czas wakacyjny. Wszystkim życzymy  miłego  wypoczynku, wspaniałej pogody i niezapomnianych wrażeń, a także ochoczego powrotu do szkoły.

Grażyna Duch, Mirosława Franczak, Anna Dryblak, Beata Filipiak

Zespół Szkolno-Przedszkolny