Zespół Szkół nr 1 w Nowym Dworze Mazowieckim

Wyszukiwarka

Menu dodatkowe

Nawigacja

Treść strony

  • -

Sukces uczniów Szkoły Podstawowej nr 7 w IX edycji konkursu Wydajemy Własną Książkę „Nowy Dwór Mazowiecki 2065”

            Finał konkursu organizowanego przez Pedagogiczną Bibliotekę Wojewódzką im. KEN w Warszawie Filia w Nowym Dworze Mazowieckim i Nowodworski Ośrodek Kultury odbył się 17 czerwca 2015. Ponad 250 autorów z powiatu nowodworskiego zgłosiło swoje książki,

w tym 94 uczniów naszej szkoły. Prace oceniano w trzech kategoriach: literackiej, plastycznej i edytorskiej. Tak jak podczas VIII edycji sprzed dwóch lat, tak i w tym roku nasi uczniowie wspięli się na najwyższe podium, a 3 książki zdobyły tytuł SREBRNEJ KSIĄŻKI, czyli pierwsze miejsce w dwóch kategoriach.

Srebrną książką została praca:

 Karoliny Kozioł z klasy Ie – „Przygody królewny Karoliny”,

Natalii Małeckiej i Zuzanny Kowalskiej z klasy IIa – „Zwierzyniec”

oraz Antoniego Piotrowskiego też z klasy IIa – „Rycerz bez zbroi”.

Ponadto I miejsce zdobyli następujący autorzy i ich dzieła:

Adrianna Bystrek Id -„Magia”,

Gabriela Smolińska If -„Zwykła wycieczka”,

Martyna Patalan IIIc – „Opowiastki M”,

Jakub Zaręba IIId – „Super Rado”,

Amelia Nurczyńska V b – „Kryształy”.

Były też II i III miejsca oraz wyróżnienia. W sumie było 86 nagród

A poniżej szczegółowa tabela z laureatami:

 

Klasa  I d – wychowawca Bogumiła Dalgiewicz-Ruchała

I m-ce

Adianna Bystrek – kat. liter.

II m-ce

Oliwia Białach – kat. liter.

Piotr Niewiadomski – kat. liter.

III m-ce

Gabriela Wacińska – kat. liter.

Patrycja Piasecka – kat. liter.

Adianna Bystrek - kat. edyt.

Wyróżnienie

Arkadiusz Strześniewski – kat. liter.

Klasa I e – wychowawca  Aneta Lodzik

Tytuł Srebrnej Książki

Karolina Kozioł

II m-ce

Natalia Łukasik – kat. liter.

III m-ce

Antoni Bułka – kat. liter.

Szymon Boliński – kat. liter.

Michał Nowakowski – kat. edyt.

 

Wyróżnienie

Małgorzata Turczyńska– kat. liter.

Justyna Dobrowolska – kat. liter.

Wiktoria Rykaczewska – kat. liter.

Natalia Kucińska – kat. liter.

Weronika Kierzkowska – kat. liter.

Zuzanna Gajewska – kat. liter.

Jakub Wijaczka – kat. edyt.

Emilia Woźniakowska – kat. edyt.

Natalia Juszczakiewicz - kat. plast.

 

Klasa If – Anna Warchoł

 

I m-ce

Gabriela Smolińska – kat. edyt.

III m-ce

Dawid Kowalski - kat. edyt.

 

Wyróżnienia

Oliwia Szczapańska – kat. liter.

Gabiela Szadkowska - kat. liter.

Eryk Drobotowski – kat. liter.

Zuzanna Pasternak  – kat. liter.

Paulina Kowalska – kat. liter.

Natalia Reguła – kat. liter.

Bartłomiej Bogdan – kat. liter.

Oliwia Szymańska  - kat. plast.

Nikola Parol  - kat. plast.

Zuzanna Truszkowska – kat. edyt.

Marcin Wiśniewski - kat. edyt.

Wojciech Gwiazda - kat. edyt.

klasa II a – wychowawca Małgorzata Kulesza, Sylwia Mariańska

 

Tytuł Srebrnej Książki

 

Natalia Małecka i Zuzanna Kowalska

Antoni Piotrowski

II m-ce

Antoni Korczyński - kat. litr.

Gabriela Jaroszczyk - kat. plast.

III m-ce

Wiktor Gardocki – kat. plast.

Wiktor Gardocki – kat. edyt.

Wyróżnienia

Maja Mielczarek - kat. litr.

Kacper Sokół - kat. litr.

Aleksandra Zawiślak – kat. litr.

Paulina Kubińska - kat. plast.

Weronika Sutorowska – kat. plast.

Łukasz Chrustowski -  kat. edyt.

Mateusz Rogowski - kat. edyt.

 Dominika Zgud - kat. edyt.

Zofia Sosińska - kat. edyt.

Oskar Ruszczak - kat. edyt.

II e  wych. Wanda Tomaszewska

 

Wyróżnienia

 

 

Malwina Kania – kat. litr.

Oliwier Radziwinowicz - kat. litr.

Mikołaj Półtorak - kat. litr.

 

II d  wych. Dorota Przygoda

Wyróżnienie

Maja Brodowska - kat. litr.

 

Klasa Ig – Grażyna Nurczyńska, Rafał Płocharczyk

 

III m-ce

Aleksandra Grudzień - kat. edyt.

 

Wyróżnienia

Kornelia Skotak - kat. litr.

Matuszewski Julian - kat. litr.

Jakub Mączewski - kat. edyt.

Jan Dudar – kat. litr. i kat. edyt.

Eryk Boczkowski - kat. edyt.

Nikola Roman - kat. plast.

Rita Trzaskowska - kat. liter.

 Klasa III c - wychowawca Mirosława Franczak

I m-ce

Patalan Martyna - kat. liter.

II m-ce

Rostkowska Patrycja - kat. liter.

III m-ce

Żuchowska Iga– kat. liter.

 

Wyróżnienia

Dudek Malwina - kat. liter. i kat. liter.

Korzeń Martyna – kat. liter.

Królikowski Maciej – w kat. liter

Mitrosz Jonatan – kat. liter.

Pączek Marcel - kat. liter.

Przyborski Jakub – kat. liter.

Sikorska Marika – kat. liter.

Zawiasa Antoni - kat. edyt.

Zawiasa Max – kat. edyt.

III d Anna Dryblak

I m-ce

Jakub Zaręba - kat. liter.

 

Wyróżnienia

Zuzanna Baran - kat. liter.

Stanislaw Piotrowski - kat. liter.

Jakub Zaręba – kat. edyt.

Klasa IV- VI

I m-ce

Amelia Nurczyńska kl. V b - kat. liter. - opiekun Hanna Rucińska

III m-ce

Karolina Jaskólska kl. VI d - kat. liter. – opiekun Anna Kłosowska

Wyróżnienia

Dalia Krajewska kl. V b - kat. liter. - opiekun Hanna Rucińska

Martyna Bojanowska kl. VI d - kat. liter. – opiekun Anna Kłosowska

GRATULUJEMY

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -

wsteczwstecz

Intranet

Kontakt

Dane kontaktowe

Zespół Szkolno-Przedszkolny
ul. Młodzieżowa 1,
05-101 Nowy Dwór Mazowiecki

NIP: 5311688691, REGON: 146254836

PP5 22 775 58 71
Sekretariat Zespołu - tel./fax 22 775 50 00
SP7 ul. Młodzieżowa 1 - 22 775 50 00
SP7 ul. Młodzieżowa 3 - 22 775 32 10

Deklaracja Dostępności

Mapa - lokalizacja

Newsletter

Dopisz się do newslettera.

Godziny otwarcia

Godziny pracy sekretariatu zespołu

poniedziałek - czwartek 7.30 - 15.30

piątek                             7.00 - 15.00

Stopka

Copyright Zespół Szkół w Nowym Dworze Mazowieckim

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.