Warsztaty integracyjne uczniów klasy I g z rodzicami

W dniu 11 czerwca 2015 r. odbyły się warsztaty integracyjne uczniów klasy 1 g, na które zostali zaproszeni również ich rodzice. Rodzice i inni opiekunowie dzieci przybyli bardzo licznie, przez co spotkanie miało charakter rzeczywiście integracyjny. W trakcie warsztatów uczestnicy mieli możliwość nie tylko zintegrowania się, ale również lepszego poznania się. Przeprowadzono szereg zabaw muzyczno-ruchowo-plastycznych. Szczególnym wyzwanie dla uczestników była praca w grupach i przygotowanie zakończenia opowiadania o "Małej Mrówce". Dzieci wspomagane przez opiekunów poradziły sobie bardzo dobrze. Wiele radości rodzicom sprawił natomiast wybór portretu swojego dziecka, namalowanego w czasie zajęć lekcyjnych. Na zakończenie zaprezentowano prezentację multimedialną ze zdjęciami z najważniejszych imprez klasowych. Rodzice otrzymali także drobne upominki, wykonane własnoręcznie przez dzieci.

Gry i zabawy były prowadzone przez pedagoga szkolnego - Magdalenę Borowik, psychologa - Joannę Wrzosek-Bartnik oraz wychowawców klasy I g - Grażynę Nurczyńską i Rafała Płocharczyka.

Grażyna Nurczyńska

Rafał Płocharczyk