Poczęstuj się witaminką

20 maja 2015r pojawiło się w naszej szkole w postaci soczystych, kruchych i smacznych jabłek sześćdziesiąt kilogramów pyszności i witamin w jednym. Dzięki zaangażowaniu rodziców uczniów klas IIIa i IIIc i ich wychowawczyń, a także uczniów był to niezwykły dzień, który przyniósł wiele radości. Wspólna konsumpcja jabłek, częstowanie wszystkich witaminkami miało swój cel.  Chodziło o zwrócenie uwagi na to co jedzą uczniowie, a przede wszystkim zachęcenie dzieci do spożywania większej ilości owoców oraz podniesienie świadomości uczniów w zakresie zdrowego żywienia. Uczniowie klas I – III nie zapomnieli również o swoich młodszych kolegach. Razem z nauczycielami wybrali się do przedszkola poczęstować maluszki soczystymi jabłkami.

To był naprawdę udany, zdrowy i  smakowity dzień!

Beata Filipiak

Mirosława Franczak